" " Nowości | AGCO nawiązuje współpracę z SightCall " "

AGCO nawiązuje współpracę z SightCall

19 maja 2020 r. 

sightcall

Zdalne rozwiązywanie skomplikowanych problemów technicznych nie może być większym wyzwaniem niż teraz, gdy musimy stawiać czoła ograniczeniom spowodowanym pandemią Covid-19. W AGCO stale szukamy nowych, innowacyjnych sposobów zaspokajania potrzeb klientów w zakresie części zamiennych i wsparcia serwisowego, starając się wspierać ich gospodarstwa w tym trudnym okresie i nie tylko.  

Z przyjemnością informujemy, że firma AGCO nawiązała współpracę z SightCall. SightCall oferuje najbardziej kompleksową i zaufaną platformę wideo rozszerzonej rzeczywistości (AR), jaka jest dostępna na rynku. Umożliwia ona nawiązywanie połączeń wideo w czasie rzeczywistym między serwisantami dealera a zespołami serwisu technicznego AGCO. 

Jak to działa? 

Nieważne czy Twoja maszyna znajduje się w serwisie, czy wymaga pilnej pomocy technicznej w terenie, Twój dealer może zadzwonić do zespołu pomocy technicznej AGCO w celu uzyskania ekspertyzy i wsparcia diagnostycznego. Nasi eksperci aktywują rozwiązanie SightCall poprzez wysłanie do technika wiadomości SMS z łączem zapewniającym im dostęp do kamery inteligentnego urządzenia technika i rozpoczęcie sesji wideo na żywo.  

Ta nowa i ekscytująca platforma umożliwia zespołowi pomocy technicznej AGCO fizyczne rysowanie po ekranie urządzenia mobilnego i wyświetlanie szczegółowych informacji, takich jak schematy połączeń albo lokalizacje ukrytych podzespołów. Technik może z kolei skanować dodatkowe informacje, takie jak numer nadwozia, oraz wskazywać poszczególne elementy wskaźnikiem. Taka metoda współpracy w czasie rzeczywistym usprawnia pierwszą naprawę maszyny i zapewnia jej jak najszybszy powrót do pracy. To tylko jedno z innowacyjnych narzędzi, które wykorzystujemy, aby zapewniać Wam, naszym klientom, wsparcie zarówno teraz, jak i w przyszłości.