" " Smart Season | PL | Fendt " "
Przygotowanie przed sezonem, wsparcie w trakcie sezonu — wszystko po to, by utrzymać Cię w ruchu.

SMART Season

Wiemy, że jako zapracowany i zaangażowany rolnik w kluczowym okresie żniw chcesz osiągnąć jak najwięcej. Właśnie tutaj wkracza kampania SMART Season. Twój dealer może Ci pomóc na następujące sposoby:

 • PRZYGOTOWANIE PRZED SEZONEM. Faza przedsezonowa to czas na poczynienie odpowiednich przygotowań. Współpracując ze swoim dealerem, zaopatrz się w części zamienne i materiały eksploatacyjne, które pozwolą maksymalnie wydłużyć czas sprawności maszyny.
 • WSPARCIE W TRAKCIE SEZONU. Twój dealer, wspierany przez AGCO, może Ci zapewnić wsparcie i usługi w trakcie całego sezonu żniw. Twój dealer pomoże Ci, gdy tylko będziesz w potrzebie.

Skontaktuj się z dealerem Fendt już dziś, aby dowiedzieć się więcej na temat wsparcia w ramach kampanii SMART Season.

SMART Season

 • Promo Image

  Wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  Jeśli dealer nie ma w magazynie części, których potrzebujesz, możesz skorzystać z programu AGCO Parts „24/7”*, który umożliwia wysyłkę części poza godzinami pracy i dostawę awaryjną. Minimalny czas przestoju, maksymalna wydajność.

 • Promo Image

  Harvest Promise

  AGCO Harvest Promise to wyraz naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług posprzedażowych. W obliczu nadzwyczajnej sytuacji, gdy nie będziemy w stanie dostarczyć części* w ciągu 24 godzin**, opłacimy niezależnego podwykonawcę, który będzie prowadzić żniwa u klienta do momentu przywrócenia jego maszyn do eksploatacji.***

  Program Harvest Promise jest dostępny w wybranych regionach i dotyczy konkretnych maszyn żniwnych z bieżącej produkcji w ciągu pierwszych 3 lat od zarejestrowania gwarancji. Aby sprawdzić, czy Twoja maszyna jest objęta tym programem, skontaktuj się z dealerem.

  *Aby dowiedzieć się, które części są klasyfikowane przez AGCO jako „krytyczne”, należy się skontaktować z dealerem.

  **48 godzin w przypadku wysp na morzu

  ***Mają zastosowanie maksymalne kwoty zwrotu kosztów