" " SMART Season | PL | Massey Ferguson " "
Pomagamy utrzymać Twoje maszyny w stanie gotowości do pracy przez cały sezon.

SMART Season

SMART Season to kampania, której zadaniem jest umożliwienie zapracowanym rolnikom — takim, jak Ty — osiągnięcia pełnego potencjału w sezonie zbiorów. Skupia się na dwóch głównych fazach okresu zbiorów: 

 • PRZYGOTOWANIE PRZED SEZONEM. Przygotuj się z wyprzedzeniem. W tej fazie przedsezonowej dealer zachęci Cię do zaopatrzenia się w odpowiednie części i materiały eksploatacyjne, co pozwoli Ci zmaksymalizować czas sprawności maszyny podczas żniw.
 • WSPARCIE W TRAKCIE SEZONU. Twój dealer, wspierany przez AGCO, może Ci zapewnić wsparcie w trakcie całego sezonu żniw. Masz problemy związane z maszyną? Potrzebujesz szybko części? Twój dealer pomoże Ci, gdy będziesz tego najbardziej potrzebować.

Skontaktuj się już dziś ze swoim dealerem Massey Ferguson, aby dowiedzieć się więcej o dostępnym dla Ciebie wsparciu SMART Season.

SMART SEASON

 • Promo Image

  Wsparcie przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

  Jeśli dealer nie ma w magazynie części, których potrzebujesz, możesz skorzystać z programu AGCO Parts „24/7”*, który umożliwia wysyłkę części poza godzinami pracy i dostawę awaryjną. Minimalny czas przestoju, maksymalna wydajność.

 • Promo Image

  AGCO Harvest Promise

  AGCO Harvest Promise to wyraz naszego zaangażowania w dostarczanie najwyższej jakości usług posprzedażowych. W obliczu nadzwyczajnej sytuacji, gdy nie będziemy w stanie dostarczyć części* w ciągu 24 godzin**, opłacimy niezależnego podwykonawcę, który będzie prowadzić żniwa u klienta do momentu przywrócenia jego maszyn do eksploatacji.***

  Program Harvest Promise jest dostępny w wybranych regionach i dotyczy konkretnych maszyn żniwnych z bieżącej produkcji w ciągu pierwszych 3 lat od zarejestrowania gwarancji. Aby sprawdzić, czy Twoja maszyna jest objęta tym programem, skontaktuj się z dealerem.

  *Aby dowiedzieć się, które części są klasyfikowane przez AGCO jako „krytyczne”, należy się skontaktować z dealerem.

  **48 godzin w przypadku wysp na morzu

  ***Mają zastosowanie maksymalne kwoty zwrotu kosztów