Güvendiğiniz markalar için orijinal parçalar ve ürünler.

AGCO Parts, AGCO’nun traktör markaları Massey Ferguson, Fendt ve Valtra için parça desteği sağlar.

Orijinal AGCO Parçaları ve aksesuarları, orijinal ekipmanları üreten aynı kişiler tarafından tasarlanır, test edilir ve üretilir. Bu sayede, gözünüz kapalı emin olabileceğiniz bir güvenilirlik sunularak, traktörünüzün olması gerektiği gibi çalışması sağlanır.

Artık üretilmeyen traktör modelleri için bile orijinal parça sağlanmaya devam edilir. En başından itibaren ve traktörünüzün kullanım ömrü boyunca her zaman yanınızdayız.

AGCO traktörünüz söz konusu olduğunda tek doğru tercih orijinal olanı seçmektir!

Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunda Freddie Pullan ile tanışıyoruz. Freddie’nin, yarı zamanlı bir çiftçi olarak müşterilerin ihtiyaçlarını pek çok kişiden daha iyi anlıyor olması, İngiltere Abbey Park’taki AGCO Servis Bilgileri ve Eğitimi bölümünü son derece etkin ve başarılı bir şekilde yönetmesini ve geliştirmesini sağlıyor.

AGCO’nun İtalya’daki Satış Sonrası Ticari Hizmetler Müdürü Roberto Montessori, makinelere duyduğu tutkuyu kullanarak, ekibinin tüm pazardaki en iyi satış sonrası hizmetlerini sunmasını sağlıyor. Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunda daha fazlasını öğrenmek için kendisine kulak verin.

Shabber Sheikh'in AGCO Parts ailesindeki görevi, tüm ekibin temsil ettiği şeyin somut bir örneğidir: müşterilerimize daha iyi ve daha verimli satış sonrası hizmetleri sunmak. Shabber, Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunda, işinden neden böyle büyük bir tatmin duyduğunu anlatıyor.

ORİJİNAL AGCO PARÇALARI NEDEN ÖNEMLİDİR?

  • Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM)

    Her bir parça, traktörünüzün performansının, güvenilirliğinin ve bütünlüğünün vazgeçilmez bir öğesidir. Sadece, orijinal mühendislik özelliklerine göre üretilen ve test edilen Orijinal AGCO Parçaları, AGCO traktörünüze mükemmel şekilde uyma ve en yüksek performansla çalışma garantisi verir.

  • DAHA FAZLA PERFORMANS & VERİMLİLİK

    Traktörünüzün güvenilirliği hakkında endişelenmek için çok meşgulsünüz. Orijinal AGCO Parçaları, yıl boyunca sağlanan en üst seviye performansın ve verimli makine çalışmasının getirdiği iç rahatlığını sunar.

  • 12 AY GARANTİ

    Orijinal AGCO Parçaları 12 aylık garanti kapsamındadır.