AGCO Parts'ın orijinal Fendt aksesuarları, bir Fendt traktöründen beklenen üst düzey dayanıklılık performansını ve mühendislik standartlarını sunar.

Fendt’iniz için Bayi Tarafından Takılabilen Aksesuarlar

Bayi tarafından takılabilen aksesuarlarımız:

 • Orijinal fabrika üretimi ve onaylı parçalardır
 • Homologasyon testi yapılmıştır ve yönetmeliğe uygundur
 • En üstün kaliteye ve mükemmel finisaja sahiptir
 • Tüm Orijinal Aksesuarlarda standart olarak 12 aylık AGCO Parts garantisi sunulur*

Kapsamlı ürün yelpazesinde ön ağırlıklar, arka bağlantılar, harici aydınlatma ve Section Control, VariotronicTI ve VarioGuide gibi teknoloji çözümleri yer alır ve bunların hepsi 12 aylık AGCO Parts garantisi kapsamındadır*.

UZATILMIŞ GARANTİ – AKSESUARLAR 8 YILA KADAR KAPSANIR*

Bayi tarafından kaydının yapılmasının ardından ilk 12 ay içinde uzatılmış garanti ile makinaya takılan Fendt aksesuarları, garantinin geri kalan süresi boyunca kapsanır.

Lütfen makinelerin ve aksesuarların tüm pazarlarda mevcut olmayabileceğini unutmayınız.

*Şartlar ve koşullar uygulanır ve istek üzerine temin edilir. İstisnalar olabilir.

FENDT’İNİZ İÇİN BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN ORİJİNAL AKSESUARLAR

 • Promo Image

  YENİ! Fendt Kumanda Kolu

  Fendt ErgoSteer kumanda kolu, zamandan ve harcadığınız efordan tasarruf etmeniz için hassasiyet ve rahatlık sağlamak üzere tasarlandı. Kolay kullanımlı ergonomik direksiyon, makinenizi hassas bir şekilde kontrol etmenizi sağlarken omuz ve boyun bölgesini de korur. Fendt ErgoSteer daha açık bir görüş hattı ile görüş kabiliyetinizi ve güvenliğinizi artırır. Kusursuz bir dümenleme çözümü için kumanda kolunu FendtONE kolçak ile birlikte kullanın ve Fendt Guide'a bağlanın.

 • Promo Image

  Tekerlek ağırlığının çıkarılmasında çığır açan bir gelişme

  YENİ AGCO Parts mobil tekerlek ağırlığı montaj aleti ile artık tekerlek ağırlıklarını her yerde kolayca ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kazalara karşı güvenlikli ve kullanımı kolay olan bu ürün, ihtiyacınız olan denge ağırlığını her zaman kullanabilmenizi sağlar. AGCO Parts tekerlek ağırlığı montaj aleti sayesinde, hızlı bir değiştirme ile yapılan iş için doğru tekerlek ağırlığına sahip olabilirsiniz. Size zaman kazandırır ve daha fazla yakıt verimliliği sağlar.

 • Promo Image

  Ağırlıklar

  Bir traktörün kurulumundaki ayrılmaz bir unsur da doğru balastın kullanılmasıdır. AGCO Parts, yaptığınız iş için en uygun balastı sağlamak amacıyla Fendt mühendisliği tarafından tasarlanan bir dizi orijinal dökme demir ağırlık sunar.

 • Promo Image

  Ön Askı ve PTO

  AGCO Parts'dan edinebileceğiniz orijinal ön askı ve PTO ürünlerinden vazgeçmeyerek, askı sisteminizin, fabrika tanımlı dayanımı, performansı ve üstün kurulum standartlarını karşıladığından emin olun.

 • Promo Image

  Ön Tampon ve Arka Çamurluk Takımları

  Traktörünüzü Fendt tarafından tasarlanan orijinal tampon ve çamurluk takımlarıyla yenileyerek veya geliştirerek, tekerlek aralığı uyumluluğunu ve dayanıklılığı garantileyin. Döner ön tamponlar ve arka çamurluk uzatma takımları, açık bir görüş alanı sağlar ve kabin camını tekerleklerden savrulan tortulardan kaynaklanabilecek olası hasarlara karşı korur.

 • Promo Image

  Fendt Cargo

  Fendt için Fendt tarafından tasarlanmış, üretilmiş ve kurulmuştur. Başka hiçbir ön yükleyici çözümü, Fendt Cargo'nun traktörle sağladığı üstün entegrasyonu ve yüksek kalitede performansı sunamaz. İster silaj veya toprak, ister tane veya saman taşıyın, Fendt Cargo en üstün özelliklere sahip ön yükleyicidir. Fendt CargoProfi, akıllı bir ön yükleyici sunar. Entegre bir tartma sistemine, programlanabilir iş parametrelerine ve önceki ayarların çağrılması işlevine sahiptir. Bunların hepsi Varioterminal ile kontrol edilir ve görüntülenir. Bu da operatörün, dar bir alanda çalışıyorsa bom yüksekliğini sınırlamasına veya kaldırılan her bir yükün ağırlığını ya da tüm bir işin toplam ağırlığını takip etmesine olanak sağlar.

 • Promo Image

  Arka Bağlantılar

  Fendt traktörünüzün çekme veya ekipman takma işlemi için tercih ettiğiniz arka çekiş çözümüne sahip olmasını sağlayan, çok çeşitli bağlantı tasarımları vardır.

 • Promo Image

  Sıkıştırılmış Hava & Hidrolik Çözümleri

  Gereken şey ister sıkıştırılmış hava sistemi, ister ek spool valflar veya daha geniş kapasiteli bir hidrolik pompa olsun, Fendt mühendisliğiyle üretilmiş çok çeşitli çözümler bulunuyor.

 • Promo Image

  Yardımcı Aydınlatma

  Çalışma halindeki ekipmanlar için 24 saat boyunca en iyi görüş kabiliyetini elde etmek amacıyla Fendt çalışma lambaları ve döner tepe lambaları yelpazesine göz atın.

 • Promo Image

  Motor & Şanzıman Ön Isıtıcıları

  Fendt traktörünüzün, en sert çevre koşullarında bile harekete geçmeye hazır olmasını sağlayın.

 • Promo Image

  Kabin

  Üst düzey bir konfor ve kabin entegrasyonu için, kirlilik filtrelerinden ve orijinal Fendt koltuğundan, aksesuar sürgülerine ve elektronik cihaz yuvalarına kadar çok çeşitli ürünler sunulmaktadır. Fendt, konforu ve işlevselliği daha da geliştirmek için çok geniş bir kabin içi aksesuar yelpazesi sunar.

 • Promo Image

  Balya Aksesuarları

  Büyük Prizmatik Balya Makinasına özel olarak, verimliliği desteklemek amacıyla Hesston fabrikası tarafından üretilen ve onaylanan çeşitli donanımlar sunulmaktadır. Elektronik balya ağırlık ve uzunluk donanımları, kabinden rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Ayrıca bağlantı uzatmaları, arka kamera ve hidrolik park ayağı gibi, kolaylık sağlayan çeşitli özellikler de mevcuttur.

 • Promo Image

  Teknoloji

  AGCO’nun hassas tarım uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.agcotechnologies.com/ sayfasını ziyaret ediniz

multimedya

Bayi tarafından takılabilen, Fendt tarafından, Fendt için tasarlanmış aksesuarlar.

Elektronik balya ağırlığı donanımının nasıl çalıştığını ve sürücü terminalinde gösterilen bilgileri görmek için kısa balya makinesi videomuzu izleyin.