Fendt yatırımınızı Orijinal AGCO Parçalarıyla koruyun. AGCO Parçaları, Fendt için tek gerçek ve orijinal yedek parçalardır.

Fendt’iniz için Neden Orijinal AGCO Parçalarını tercih etmelisiniz?

Fendt sadece bir isim değil, bir güven kaynağıdır. İster traktör, ister biçerdöver, silaj makinesi veya balya makinesi olsun, Fendt ürettiği tüm makinelerle gurur duyar. Ve Fendt söz konusu olduğunda, tek doğru tercih orijinal olanı seçmektir! Tüm parçaların ne kadar yoğun şekilde çalıştığını düşünürseniz, neden orijinal olmayan yedek parçalar kullanıp risk alasınız?

Orijinal AGCO Parçaları şu özelliklere sahiptir:

 • Tamamen orijinal teknik özelliklere göre test edilmiş ve üretilmiştir
 • Makinaya ilk seferde ve her seferinde mükemmel şekilde uyar
 • Paranızın karşılığını verir
 • Tüm yıl boyunca en üst seviyede ve güvenilir bir performans garanti eder
 • Masraflı makina arızalarından, hasarlardan ve hatta güvenlikle ilgili tehlikelerden kaçınmak için en iyi seçenektir
 • En zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır (Fendt Mühendislik Bölümü tarafından onaylanmıştır)
 • 12 aylık garanti kapsamındadır* - ayrıca bir Fendt bayisi tarafından takıldığında işçilik de garanti kapsamına alınır
 • Benzersiz AGCO hologramı tarafından tanımlanır

Bütün Fendt makinelerine uyan, son derece kapsamlı bir Orijinal AGCO yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca geniş bir Orijinal AGCO Parça yelpazesine sahip olan Fendt bayiniz, Fendt makineleriyle ilgili her türlü şey hakkında size en iyi tavsiyeyi ve teknik yardımı sunacak eğitime, deneyime ve ekipmana sahiptir.

Daha fazla bilgi için Fendt bölge bayinize başvurunuz.

* Genel istisnalar geçerlidir, örneğin cam ve aşınan parçalar

FENDT’İNİZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI

 • Promo Image

  Performans Parçaları

  Orijinal kayışlar, debriyajlar, motor parçaları, egzozlar, filtreler, elektrikli döner parçalar ve şanzımanlarla Fendt makinenizin en üst seviyedeki performansını koruyun. Size pahalıya mal olacak iş kesintilerine karşı, Orijinal AGCO Parçaları takmaktan daha iyi bir güvence olamaz.

 • Promo Image

  Güvenlik Açısından Önemli Parçalar

  Güvenli ve emniyetli bir çalışma için orijinal parçaları tercih ederek hem kendinizi hem de operatörlerinizi tehlikelerden koruyun. Ödün vermeyin: - orijinal frenler, aydınlatma, askı sistemi, dümenleme, silecek lastikleri ve motorlarla ilgili olarak Fendt bayinizle iletişime geçin.

 • Promo Image

  Aşınma Parçaları

  Orijinal yataklar, kayışlar, burçlar ve askı bilyalarıyla optimum çalışma verimliliği sağlayın ve uygunsuz bir zamanda gerçekleşebilecek veya size pahalıya mal olabilecek arızalardan kaçının.

 • Promo Image

  Konfor Parçaları

  Daha fazla konfor; daha az yorgunluk, daha yüksek verimlilik ve daha fazla kârlılık demektir. Orijinal kabin parçalarını, döşemeleri, koltukları, camları ve paspasları tercih edin.

 • Promo Image

  Estetik Parçaları

  Orijinal sac metal, boya, kapı, ızgara ve çıkartmalarla Fendt’inizin mükemmel görünmesini ve değerini korumasını sağlayın.

 • Promo Image

  Hasat Parçaları

  Fendt hasat makinenizin en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak ve sarı ve yeşil hasat dönemlerinde maksimum çalışma süresi elde etmek için orijinal bıçakları, zincirleri, parmakları ve hasat kayışlarını tercih edin.

multimedya

Orijinal AGCO Parts hava filtresi kullanmanın, makinenizin motoruna nasıl fayda sağladığını ve tıkalı bir filtrenin yakıt tüketiminizi nasıl etkileyeceğini görmek için yeni animasyon filmimizi izleyin.

Filtreler söz konusu olduğunda “Orijinal Tercih”in, tam olarak neden tek doğru tercih olduğunu göreceksiniz! Videoda ayrıca orijinal bir AGCO Parçasını nasıl tanıyacağınız hakkında ipuçları da sunuluyor.

Makinenizin bütünlüğünü tehlikeye atmayın. En iyi performans ve verimlilik için her zaman orijinal AGCO Parts mühür ve contaları tercih edin.


 

Yüksek performans sağlamak için çok önemli parçalar olan rulmanlar, kullanıldıkları her yerde sürtünmeye ve yük kuvvetlerine karşı dayanabilirler. AGCO Parts Fendt makineniz için her zaman en yüksek kaliteyi seçerek, sadece elinizdeki işe odaklanmanıza olanak sağlar. Rulmanlar, makinenizin verimli çalışması için hayati bir önem taşır ve makinenizin bakımının çok önemli bir parçasıdır.