Orijinal Massey Ferguson Aksesuarları, dünyanın dört bir yanındaki çiftçileri desteklemek için üst düzey performans ve güvenilirlik sunacak şekilde tasarlanmıştır.

Massey Ferguson’unuz için bayi tarafından takılabilen aksesuarlar

Bayi tarafından takılabilen aksesuarlarımız:

 • Orijinal fabrika üretimi ve onaylı parçalardır
 • Homologasyon testi yapılmıştır ve yönetmeliğe uygundur
 • En üstün kaliteye ve mükemmel finisaja sahiptir
 • Tüm Orijinal Aksesuarlarda standart olarak 12 aylık AGCO Parts garantisi sunulur*

Orijinal Massey Ferguson aksesuarları, bir Massey Ferguson traktöründen beklenen üst düzey dayanıklılığı ve performansı sunar. Kapsamlı ürün yelpazesinde ön ağırlıklar, arka bağlantılar, harici aydınlatma ve Auto-Guide™ 3000 gibi teknoloji çözümleri yer alır ve bunların hepsi 12 aylık AGCO Parts garantisi kapsamındadır*.

UZATILMIŞ GARANTİ – AKSESUARLAR 5 YILA KADAR KAPSANIR* Bayi tarafından kaydının yapılmasının ardından ilk 12 ay içinde uzatılmış garanti ile makinaya takılan Massey Ferguson aksesuarları, garantinin geri kalan süresi boyunca kapsanır.

Lütfen makinelerin ve aksesuarların tüm pazarlarda mevcut olmayabileceğini unutmayınız.

*Şartlar ve koşullar uygulanır ve istek üzerine temin edilir. İstisnalar olabilir.

MASSEY FERGUSON’UNUZ İÇİN BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN ORİJİNAL AKSESUARLAR

 • Promo Image

  Tekerlek ağırlığının çıkarılmasında çığır açan bir gelişme

  YENİ AGCO Parts mobil tekerlek ağırlığı montaj aleti ile artık tekerlek ağırlıklarını her yerde kolayca ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kazalara karşı güvenlikli ve kullanımı kolay olan bu ürün, ihtiyacınız olan denge ağırlığını her zaman kullanabilmenizi sağlar. AGCO Parts tekerlek ağırlığı montaj aleti sayesinde, hızlı bir değiştirme ile yapılan iş için doğru tekerlek ağırlığına sahip olabilirsiniz. Size zaman kazandırır ve daha fazla yakıt verimliliği sağlar.

 • Promo Image

  Ağırlıklar

  Bir traktörün kurulumundaki ayrılmaz bir unsur da doğru balastın kullanılmasıdır. AGCO Parts, Massey Ferguson tarafından üretilen çok çeşitli orijinal ağırlıklarla, Massey Ferguson traktörünüz için en uygun ve dayanıklı balastı sunar.

 • Promo Image

  Askı ve Kuyruk Mili

  Massey Ferguson mühendisliğiyle üretilen ve onaylanan tam entegre askı ve PTO serisi, tüm bileşenlerin, dayanım ve performans özelliklerine uygunluk açısından test edilip onaylandığını ve sizi yüzüstü bırakmayacağını garanti eder.

 • Promo Image

  Arka Bağlantılar

  Otomatik bağlantı kurulumlarından, mafsallı çeki kancalarına kadar çok çeşitli bağlantı çözümleri mevcuttur. Hepsi de ekipmanınızın veya römorkunuzun sağlam ve güvenilir bir şekilde bağlanmasını sağlayacak şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

 • Promo Image

  Spool Valf Takımları

  Güçlendirme için sonradan eklenen veya eskisinin yerine değiştirilen spool valf takımları, Massey Ferguson traktörünüzün yapabileceği hidrolik faaliyetlerin sayısını artırarak, sahip olduğu becerileri tam kapasitesiyle kullanmanıza olanak sağlar.

 • Promo Image

  Yardımcı Aydınlatma

  Döner tepe lambaları ve çalışma lambaları hem sizin görünmenizi hem de yaptığınız işi görmenizi garanti eder.

 • Promo Image

  Kabin

  Telsiz ve kamera sistemi kurulumlarından, klima donanımlarına ve orijinal Massey Ferguson koltuğuna kadar bütün ürünler kabini daha da geliştirmek için tasarlanmıştır. AGCO Parts ile edinebileceğiniz ilk yardım takımı, yangın söndürme cihazı ve üçgen reflektörle her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olun.

 • Promo Image

  Balya Aksesuarları

  Büyük Prizmatik Balya Makinasına özel olarak, verimliliği desteklemek amacıyla Hesston fabrikası tarafından üretilen ve onaylanan çeşitli donanımlar sunulmaktadır. Elektronik balya ağırlık ve uzunluk donanımları, kabinden rahatlıkla kontrol edilebilmektedir. Ayrıca bağlantı uzatmaları, arka kamera ve hidrolik park ayağı gibi, kolaylık sağlayan çeşitli özellikler de mevcuttur. Bu aksesuarlar, hem MF 2100 hem de 2200 serisi balya makinaları için uygundur.

 • Promo Image

  TEKNOLOJİ

  AGCO’nun hassas tarım uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.agcotechnologies.com/ sayfasını ziyaret ediniz.

multimedya

Elektronik balya ağırlığı donanımının nasıl çalıştığını ve sürücü terminalinde gösterilen bilgileri görmek için kısa balya makinesi videomuzu izleyin.