Massey Ferguson yatırımınızı Orijinal AGCO Parçalarıyla koruyun. AGCO Parçaları, Massey Ferguson için tek gerçek ve orijinal yedek parçalardır.

massey ferguson’unuz için neden orijinal agco parçalarını tercih etmelisiniz?

Massey Ferguson, tarım makineleri konusunda sahip olduğu benzersiz tecrübeyle, dünyanın dört bir yanındaki deneyimli ve profesyonel çiftçiler için, en çok tercih edilen tarım makinelerini üretiyor. Ve Massey Ferguson parçaları söz konusu olduğunda tek doğru tercih orijinal olanı seçmektir! Tüm parçaların ne kadar yoğun şekilde çalıştığını düşünürseniz, neden orijinal olmayan yedek parçalar kullanıp risk alasınız?

Orijinal AGCO Parçaları şu özelliklere sahiptir:

 • Kapsamlı şekilde test edilen Massey Ferguson Parçaları orijinal teknik özelliklere göre üretilmiştir
 • Makinaya ilk seferde ve her seferinde mükemmel şekilde uyar
 • Tüm Massey Ferguson Parçalarında paranızın karşılığını alırsınız
 • Güvenilir Massey Ferguson parçaları tüm sene boyunca en yüksek performansı sunar
 • Masraflı makina arızalarından, hasarlardan ve hatta güvenlikle ilgili tehlikelerden kaçınmak için en iyi seçenektir
 • En zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır (Massey Ferguson Mühendislik Bölümü tarafından onaylanmıştır)
 • 12 aylık AGCO garantisi kapsamındadır* - ayrıca bir Massey Ferguson bayisi tarafından takıldığında işçilik de garanti kapsamına alınır
 • Benzersiz AGCO hologramı tarafından tanımlanır

Bütün Massey Ferguson tarım makinalarına uyan, son derece kapsamlı bir Orijinal AGCO yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca geniş bir Orijinal AGCO Parça yelpazesine sahip olan Massey Ferguson bayiniz, Massey Ferguson makineleriyle ilgili her türlü şey hakkında size en iyi tavsiyeyi ve teknik yardımı sunacak eğitime, deneyime ve ekipmana sahiptir.

Daha fazla bilgi için Massey Ferguson bölge bayinize başvurunuz.

* Genel istisnalar geçerlidir, örneğin cam ve aşınan parçalar

MASSEY FERGUSON’UNUZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI

 • Promo Image

  Performans Parçaları

  Orijinal kayışlar, debriyajlar, motor parçaları, egzozlar, filtreler, elektrikli döner parçalar ve şanzımanlarla Massey Ferguson makinenizin en üst seviyedeki performansını koruyun. Size pahalıya mal olacak iş kesintilerine karşı, Orijinal AGCO Parçaları takmaktan daha iyi bir güvence olamaz.

 • Promo Image

  Güvenlik Açısından Önemli Parçalar

  Güvenli ve emniyetli bir çalışma için orijinal parçaları tercih ederek hem kendinizi hem de operatörlerinizi tehlikelerden koruyun. Ödün vermeyin: - orijinal frenler, aydınlatma, askı sistemi, dümenleme, silecek lastikleri ve motorlarla ilgili Massey Ferguson bayinizle iletişime geçin.

 • Promo Image

  Aşınma Parçaları

  Orijinal yataklar, kayışlar, burçlar ve askı bilyalarıyla optimum çalışma verimliliği sağlayın ve uygunsuz bir zamanda gerçekleşebilecek veya size pahalıya mal olabilecek arızalardan kaçının.

 • Promo Image

  Konfor Parçaları

  Daha fazla konfor; daha az yorgunluk, daha yüksek verimlilik ve daha fazla kârlılık demektir. Orijinal kabin parçalarını, döşemeleri, koltukları, camları ve paspasları tercih edin.

 • Promo Image

  Estetik Parçaları

  Orijinal sac metal, boya, kapı, ızgara ve çıkartmalarla Massey Ferguson’unuzun mükemmel görünmesini ve değerini korumasını sağlayın.

 • Promo Image

  Hasat Parçaları

  Massey Ferguson hasat makinenizin en yüksek verimlilikle çalışmasını sağlamak ve sarı ve yeşil hasat dönemlerinde maksimum çalışma süresi elde etmek için orijinal bıçakları, zincirleri, parmakları ve hasat kayışlarını tercih edin.

multimedya

Orijinal keşif aksesuarları Massey Ferguson

Orijinal AGCO Parts hava filtreleri kullanmanın, makinenizin motoru için nasıl faydalar sağladığını ve tıkalı bir filtrenin yakıt tüketiminizi nasıl etkilediğini görmek için yeni animasyon filmimizi izleyin.

Filtreler söz konusu olduğunda “Orijinal Tercih”in, tam olarak neden tek doğru tercih olduğunu göreceksiniz! Videoda ayrıca orijinal bir AGCO Parçasını nasıl tanıyacağınız hakkında ipuçları da sunuluyor.

Para ve zaman tasarrufu sağlar ve sizi bir sürü sıkıntıdan kurtarır! Makinenizin servisi ve bakımı sırasında Orijinal AGCO parçalarından vazgeçmemenin neden önemli olduğunu keşfedin.

 

Makinenizin bakımı söz konusu olduğunda orijinal AGCO Yakıt Filtreleri, makinenizin ait olduğu yerde daha uzun süre boyunca kalmasını sağlar. Motorunuzun teknik özelliklerini karşılamayan taklit filtreler, servis aralığını yarı yarıya kısaltabilir ve zamana en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sizi ciddi zaman kaybına uğratacak sorunlara yol açabilir.

Makinenizin bütünlüğünü tehlikeye atmayın. En iyi performans ve verimlilik için her zaman orijinal AGCO Parts mühür ve contaları tercih edin.


 

Yüksek performans sağlamak için çok önemli parçalar olan rulmanlar, kullanıldıkları her yerde sürtünmeye ve yük kuvvetlerine karşı dayanabilirler. AGCO Parts Massey Ferguson makineniz için her zaman en yüksek kaliteyi seçerek, sadece elinizdeki işe odaklanmanıza olanak sağlar. Rulmanlar, makinenizin verimli çalışması için hayati bir önem taşır ve makinenizin bakımının çok önemli bir parçasıdır.