Son derece zorlu Nordik çevre koşullarında kesintisiz şekilde çalışmak üzere üretilen orijinal Valtra aksesuarları, her türlü şartta güvenebileceğiniz bir dayanıklılık sunar.

Valtra’nız için Bayi Tarafından Takılabilen Aksesuarlar

Bayi tarafından takılabilen aksesuarlarımız:

 • Orijinal fabrika üretimi ve onaylı parçalardır
 • Homologasyon testi yapılmıştır ve yönetmeliğe uygundur
 • En üstün kaliteye ve mükemmel finisaja sahiptir
 • Tüm Orijinal Aksesuarlarda standart olarak 12 aylık AGCO Parts garantisi sunulur*

AGCO Parts'ın orijinal aksesuarları, bir Valtra traktöründen beklenen üstün dayanıklılık ve performans düzeyini sunar. Kapsamlı ürün yelpazesinde ön ağırlıklar, arka bağlantılar, harici aydınlatma ve Auto-Guide™ 3000 gibi teknoloji çözümleri yer alır ve bunların hepsi 12 aylık AGCO Parts garantisi kapsamındadır*.

UZATILMIŞ GARANTİ – AKSESUARLAR 5 YILA KADAR KAPSANIR*

Bayi tarafından kaydının yapılmasının ardından ilk 12 ay içinde uzatılmış garanti ile makinaya takılan Valtra aksesuarları, garantinin geri kalan süresi boyunca kapsanır.

*Şartlar ve koşullar uygulanır ve istek üzerine temin edilir. İstisnalar olabilir.

VALTRA’NIZ İÇİN BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN ORİJİNAL AKSESUARLAR

 • Promo Image

  Tekerlek ağırlığının çıkarılmasında çığır açan bir gelişme

  YENİ AGCO Parts mobil tekerlek ağırlığı montaj aleti ile artık tekerlek ağırlıklarını her yerde kolayca ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Kazalara karşı güvenlikli ve kullanımı kolay olan bu ürün, ihtiyacınız olan denge ağırlığını her zaman kullanabilmenizi sağlar. AGCO Parts tekerlek ağırlığı montaj aleti sayesinde, hızlı bir değiştirme ile yapılan iş için doğru tekerlek ağırlığına sahip olabilirsiniz. Size zaman kazandırır ve daha fazla yakıt verimliliği sağlar.

 • Promo Image

  Valtra Ön Yükleyici

  AGCO Parts’ın sunduğu ve artık bayi tarafından takılabilen Valtra Ön Yükleyici, var olan traktörünüzü, orijinal fabrika çözümüyle geliştirebilmenizi sağlıyor. Çok çeşitli bom boyutu ve ekipmanla, traktörünüzü hiçbir ödün vermeden donatabilirsiniz.

  Daha fazla bilgi için pratik Valtra Ön Yükleyici Kılavuzu’na başvurabilirsiniz.

 • Promo Image

  Ağırlıklar

  Bir traktörün kurulumundaki ayrılmaz bir unsur da doğru balastın kullanılmasıdır. AGCO Parts, geleneksel dökme demir ve beton yapılardan, en yeni kompozit manyetit malzemelere kadar çok çeşitli ağırlık çözümleri sunar. Manyetit, betondan daha yoğundur ve böylece aynı balastı sağlamak için gereken boyut betona kıyasla son derece düşüktür.

 • Promo Image

  Ön Askı ve PTO

  Valtra mühendisliğiyle üretilen ve onaylanan tam entegre ön askı ve PTO serisi, tüm bileşenlerin, dayanım ve performans özelliklerine uyduğunu ve sizi yüzüstü bırakmayacağını garanti eder.

 • Promo Image

  Arka Bağlantılar

  Valtra makinanızın yoğun çalışma performansını karşılayacak şekilde üretilmiş çok çeşitli bağlantı çözümleri bulunmaktadır.

 • Promo Image

  Tamponlar ve Çamurluklar

  Orijinal Valtra döner ön çamurluklar ile traktörünüzü yenileyin veya geliştirin. Tekerlek aralığı uyumluluğu ve dayanıklılık sağlanacak şekilde tasarlanmışlardır.

 • Promo Image

  Yardımcı Aydınlatma

  Döner tepe lambaları ve çalışma lambaları hem sizin görünmenizi hem de yaptığınız işi görmenizi garanti eder.

 • Promo Image

  Kabin

  Telsiz ve kamera sistemi kurulumlarından, daha gelişkin koltuklara ve ısıtmalı kapı aynalarına kadar geniş bir yelpaze.

 • Promo Image

  Güvenlik Ekipmanı

  Operatörün güvenliği çok önemlidir. AGCO Parts ile edinebileceğiniz ilk yardım takımı, yangın söndürme cihazı ve üçgen reflektörle her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olun.

 • Promo Image

  Teknoloji

  AGCO’nun hassas tarım uygulamaları hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.agcotechnologies.com/ sayfasını ziyaret ediniz.

multimedya

Yeni Valtra N serisinin, bayi tarafından takılabilen çok sayıdaki aksesuarımızı kullanarak nasıl çalıştığını izleyin.