Valtra yatırımınızı Orijinal AGCO Parçalarıyla koruyun. AGCO Parçaları, Valtra için tek gerçek ve orijinal yedek parçalardır.

Valtra’nız için Neden Orijinal AGCO Parçalarını tercih etmelisiniz?

Valtra, son derece çok yönlü makineler tasarlamaktan büyük gurur duyar. Sağlam, güvenilir ve kolay: - Valtra traktörleriyle ve makineleriyle çalışmak her zaman bir keyiftir. Ve Valtra parçaları söz konusu olduğunda tek doğru tercih orijinal olanı seçmektir! Tüm parçaların ne kadar yoğun şekilde çalıştığını düşünürseniz, neden orijinal olmayan yedek parçalar kullanıp risk alasınız?

Orijinal AGCO Parçaları şu özelliklere sahiptir:

 • Kapsamlı şekilde test edilen Valtra parçaları orijinal teknik özelliklere göre üretilmiştir
 • Makinaya ilk seferde ve her seferinde mükemmel şekilde uyar
 • Tüm Valtra Parçalarında rekabetçi fiyatlar sunulur
 • Tüm yıl boyunca en üst seviyede ve güvenilir bir performans garanti eder
 • Masraflı makina arızalarından, hasarlardan ve hatta güvenlikle ilgili tehlikelerden kaçınmak için en iyi seçenektir
 • En zorlu çalışma koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır (Valtra Mühendislik Bölümü tarafından onaylanmıştır)
 • 12 aylık garanti kapsamındadır* - ayrıca bir Valtra bayisi tarafından takıldığında işçilik de garanti kapsamına alınır;
 • Benzersiz AGCO hologramı tarafından tanımlanır

Bütün Valtra makinelerine uyan, son derece kapsamlı bir Orijinal AGCO yedek parça yelpazesi sunuyoruz. Ayrıca geniş bir Orijinal AGCO Parça yelpazesine sahip olan Valtra bayiniz, Valtra makineleriyle ilgili her türlü konu hakkında size en iyi tavsiyeyi sunacak eğitime, deneyime ve ekipmana sahiptir.

Valtra tarım makineleriniz için traktör parçaları veya Orijinal AGCO Parçaları hakkında daha fazla bilgi almak için Valtra bölge bayinizle iletişime geçiniz.

* Genel istisnalar geçerlidir, örneğin cam ve aşınan parçalar

VALTRA’NIZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI

 • Promo Image

  Performans Parçaları

  Orijinal kayışlar, debriyajlar, motor parçaları, egzozlar, filtreler, elektrikli döner parçalar ve şanzımanlarla Valtra makinenizin en üst seviyedeki performansını koruyun. Size pahalıya mal olacak iş kesintilerine karşı, Orijinal AGCO Parçaları takmaktan daha iyi bir güvence olamaz.

 • Promo Image

  Güvenlik Açısından Önemli Parçalar

  Güvenli ve emniyetli bir çalışma için orijinal parçaları tercih ederek hem kendinizi hem de operatörlerinizi tehlikelerden koruyun. Ödün vermeyin:- orijinal frenler, aydınlatma, askı sistemi, dümenleme, silecek lastikleri ve motorlarla ilgili olarak Valtra bayinizle iletişime geçin.

 • Promo Image

  Aşınma Parçaları

  Orijinal yataklar, kayışlar, burçlar ve askı bilyalarıyla optimum çalışma verimliliği sağlayın ve uygunsuz bir zamanda gerçekleşebilecek veya size pahalıya mal olabilecek arızalardan kaçının.

 • Promo Image

  Konfor Parçaları

  Daha fazla konfor; daha az yorgunluk, daha yüksek verimlilik ve daha fazla kârlılık demektir. Orijinal kabin parçalarını, döşemeleri, koltukları, camları ve paspasları tercih edin.

 • Promo Image

  Estetik Parçaları

  Orijinal sac metal, boya, kapı, ızgara ve çıkartmalarla Valtra’nızın mükemmel görünmesini ve değerini korumasını sağlayın.

multimedya

Orijinal AGCO Parts hava filtreleri kullanmanın, makinenizin motoru için nasıl faydalar sağladığını ve tıkalı bir filtrenin yakıt tüketiminizi nasıl etkilediğini görmek için yeni animasyon filmimizi izleyin.

Filtreler söz konusu olduğunda “Orijinal Tercih”in, tam olarak neden tek doğru tercih olduğunu göreceksiniz! Videoda ayrıca orijinal bir AGCO Parçasını nasıl tanıyacağınız hakkında ipuçları da sunuluyor.

Makinenizin bakımı söz konusu olduğunda orijinal AGCO Yakıt Filtreleri, makinenizin ait olduğu yerde daha uzun süre boyunca kalmasını sağlar. Motorunuzun teknik özelliklerini karşılamayan taklit filtreler, servis aralığını yarı yarıya kısaltabilir ve zamana en çok ihtiyaç duyduğunuz anda sizi ciddi zaman kaybına uğratacak sorunlara yol açabilir.