Sezon öncesi hazırlığı ve sezon sırasında destek - hepsi kesintisiz şekilde çalışmanızı sağlamak için tasarlandı.

SMART Season

Özveriyle çalışan yoğun bir çiftçi olarak, hayati öneme sahip hasat döneminde olabildiğince çok iş yapmak istediğinizi biliyoruz. İşte bu noktada SMART Season devreye giriyor - bayiniz size çok çeşitli şekillerde destek sunabilir:

 • SEZON ÖNCESİ HAZIRLIĞI. Sezon başlamadan önce hazırlıklarınızı yapmanız önemlidir. Bayinize danışarak gerekli parçaları ve sarf malzemelerini stoklayın ve makinenizin çalışma süresini maksimuma çıkarın.
 • SEZON SIRASINDA DESTEK. AGCO’nun tam desteğine sahip olan bayiniz, hasat sezonu boyunca ihtiyacınız olan hizmetleri ve desteği sunacaktır. Ne zaman ihtiyaç duyarsanız, bayiniz sizin için orada olacak.

SMART Season desteğiniz hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bugün Fendt bayinizle iletişime geçiniz.

SMART SEASON

 • Promo Image

  7/24 destek

  Bayiniz ihtiyacınız olan parçalara sahip değilse, mesai saatleri dışında parça gönderimi ve acil teslimat talepleri için AGCO Parts “7/24”* programından faydalanarak bu parçaları temin edebilir. Minimum iş kesintisi, maksimum verimlilik.

 • Promo Image

  Harvest Promise

  AGCO Harvest Promise, üst düzey bir satış sonrası hizmeti sunma taahhüdümüzün bir kanıtıdır. AGCO, kritik parçaları* 24 saat** içinde teslim edemediğimiz olağanüstü durumlarda bir yükleniciye ödeme yapar ve siz yeniden çalışabilir hale gelene kadar bu yüklenicinin devreye girip ürünlerinizin hasadını yapmasını sağlar.***

  Harvest Promise, garanti kaydını takiben ilk 3 yıl içerisinde ve üretimde olan belirli hasat makineleri için, seçilen belli pazarlarda uygulanmaktadır. Bayinize danışarak makinenizin bu program kapsamında olup olmadığını öğrenin.

  *Bayiniz, hangi parçaların AGCO tarafından “kritik” olarak sınıflandırıldığı hakkında bilgi verebilir

  **Deniz aşırı adalar için 48 saat

  ***Maksimum geri ödeme miktarı geçerlidir