Ücretsiz Fuse deneme sürümü ile hedefinize tam isabet ettirin

SANTİMETRE HASSASİYETİYLE TARIM YAPIN

 • MAKİNE VERİMLİLİĞİNİ OPTİMİZE EDİN

  Fendt makinenizden en iyi şekilde yararlanın ve Fuse akıllı tarım teknolojileri ile veriminizi en üst düzeye çıkarın.
 • SANTİMETRE HASSASİYETİ

  Hassas tarımın gücünden yararlanın, Fuse rehberlik çözümlerini kullanın ve santimetre hassasiyetiyle tarım yapın.
 • %10’A VARAN VERİMLİLİK KAZANIMLARI

  Fuse hassasiyeti ile tarım yapın ve yakıt tasarrufu sağlayın. Tohum ve gübre gibi pahalı temel malzemelerin daha az israf edilmesinin avantajını yaşayın.
 • ÜCRETSİZ FUSE DENEME SÜRÜMÜ

  Fendt bayinizden ücretsiz bir Fuse deneme sürümü alarak hassas tarımı bizzat deneyimleyin.

 • Promo Image

  Hedefinize tam isabet ettirin

  Fiyat artışlarının yaşandığı bir dünyada verimliliği hedeflemek, maliyetlerinizi kontrol altında tutmanın etkili bir yoludur. Akıllı tarım teknolojileri hassas ve isabetli bir şekilde tarım yapmanızı destekleyerek size zaman kazandırır ve yakıt ve gübre gibi pahalı kaynakların israfını engeller. 

  Santimetre hassasiyetini bizzat deneyimleyebilir ve %10'a varan potansiyel verimlilik kazanımları elde edebilirsiniz. Fendt bayinizden temin edebileceğiniz ücretsiz Fuse hassas tarım uygulaması denemesiyle hassas tarımın verimliliğiniz üzerindeki etkisini keşfedin.

 • Promo Image

  ÜCRETSİZ Fuse deneme sürümü

  Santimetre hassasiyetini bizzat denemenin zamanı geldi. CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO) düzeltme hizmetlerini içeren ÜCRETSİZ 10 günlük Trimble veya 30 günlük NovAtel* denemesi için başvurun. Daha fazla bilgi için Fendt bölge bayinizle görüşün.

  Makineniz rehberlik sistemi kurulumuna hazır değil mi? Hassas tarım hakkında daha fazla bilgi almak için bugün Fendt bayinizi arayın.

  Daha fazla bilgi için Fendt bölge bayinizle görüşün.

 • Promo Image

  Akıllı tarım

  Artan girdi maliyetleri, mevzuat düzenlemeleri ve kompleks uygulamalar çiftçiliğin hiç de kolay bir iş olmadığı anlamına geliyor. Hassas tarım uygulamalarından faydalanarak daha hızlı, daha verimli ve daha üretken bir şekilde tarım yapabilirsiniz. Akıllı tarımın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz?

 • Promo Image

  Sürdürülebilir Tarım

  Hassas tarım ile çiftliğinizde sürdürülebilirliği artırın. Hassasiyeti, daha az kaynak tüketmenin ve israfı azaltmanın etkili bir yolu olarak kullanın. Fuse santimetre hassasiyeti sayesinde üst üste binmelerin sınırlandırılması, toprak sıkışmasını azaltarak bitki ve toprak sağlığını da korur.

Çiftçiler Fuse akıllı tarım uygulaması hakkında ne diyor?

Çiftçi Alexis Neveu, rehberlik sistemi sayesinde 22 hektar tarlada 90 dakikalık bir çalışmada 80 litre daha az yakıt kullandığını fark etti. Fuse akıllı tarım çözümlerinin tarım yapma şeklinizde yaptığı diğer iyileştirmeleri öğrenmek için videoyu izleyin.

*AGCO şartlar ve koşulları uygulanır. 30 günlük NovAtel deneme sürümü için gerekli koşullar: Fendt Guide sistemine ve desimetre hassasiyetinde NovAtel Smart 6 / Smart 7 Alıcıya veya Master Unlock deneme sürümü, 10 günlük Trimble deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler: Santimetre hassasiyetinde AG-382 / AG-482 alıcılı Fendt Guide sistemine veya Master Unlock deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler. Tüm bilgiler yayınlandığı tarihte doğrudur ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

GÜVENDİĞİNİZ MARKALAR İÇİN ORİJİNAL PARÇALAR