Makinenizin sezon boyunca kesintisiz şekilde çalışmasına yardımcı olur.

SMART Season

SMART Season, yoğun şekilde çalışan çiftçilerin, yani sizin, hasat sezonunda en yüksek performansı sağlamasına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Hasat döneminin iki ana evresini temel alır: 

 • SEZON ÖNCESİ HAZIRLIĞI. İşe koyulun ve hazırlıklarınızı yapın. Bayiniz sezon öncesi evrede sizi gerekli parçaları ve sarf malzemelerini stoklamaya ve böylece hasat sırasında makinenizin çalışma süresini maksimuma çıkarmaya teşvik eder.
 • SEZON SIRASINDA DESTEK. AGCO’nun tam desteğine sahip olan bayiniz, hasat sezonu boyunca size her türlü desteği sağlayabilir. Makinenizle ilgili bir sorun mu var? Acilen bir parça mı gerekiyor? Bayiniz, ona en ihtiyaç duyduğunuz anda size yardım için hazırdır.

Size sunulan SMART Season desteği hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bugün Massey Ferguson bayinizle iletişime geçiniz.

SMART SEASON

 • Promo Image

  7/24 destek

  Bayiniz ihtiyacınız olan parçalara sahip değilse, mesai saatleri dışında parça gönderimi ve acil teslimat talepleri için AGCO Parts “7/24”* programından faydalanarak bu parçaları temin edebilir. Minimum iş kesintisi, maksimum verimlilik.

 • Promo Image

  AGCO Harvest Promise

  AGCO Harvest Promise, üst düzey bir satış sonrası hizmeti sunma taahhüdümüzün bir kanıtıdır. AGCO, kritik parçaları* 24 saat** içinde teslim edemediğimiz olağanüstü durumlarda bir yükleniciye ödeme yapar ve siz yeniden çalışabilir hale gelene kadar bu yüklenicinin devreye girip ürünlerinizin hasadını yapmasını sağlar.***

  Harvest Promise, garanti kaydını takiben ilk 3 yıl içerisinde ve üretimde olan belirli hasat makineleri için, seçilen belli pazarlarda uygulanmaktadır. Bayinize danışarak makinenizin bu program kapsamında olup olmadığını öğrenin.

  *Bayiniz, hangi parçaların AGCO tarafından “kritik” olarak sınıflandırıldığı hakkında bilgi verebilir

  **Deniz aşırı adalar için 48 saat

  ***Maksimum geri ödeme miktarı geçerlidir