Vakit geldi – ÜCRETSİZ SMART Check muayeneniz için randevu alın

ÜCRETSİZ SMART Check programımızdan yararlanan binlerce çiftçiye katılın ve makinenizin önümüzdeki sezonda en iyi performansı göstereceğinden emin olun.

5 ila 15 yaş arasındaki Massey Ferguson traktörler için profesyonel eğitimli teknisyenler tarafından gerçekleştirilen kapsamlı, 70 noktalı kontrol.

SMART Check muayenesi, makinenizin sağlığı hakkında akıllıca kararlar almanız için size doğru bilgileri sağlar.

 • Promo Image

  ÜCRETSİZ, kapsamlı makine kontrolü

  Yağ seviyeleri, filtre durumu, hidrolik sistem, soğutma sistemi. Ve daha bir çok kontrol.

 • Promo Image

  Kusursuz bir iş

  SMART Check muayeneleri, profesyonel donanıma sahip teknisyenler tarafından gerçekleştirilir.

 • Promo Image

  Kapsamlı bir arıza ve durum raporu

  Böylece makinenizin ihtiyaçları hakkında akıllıca kararlar verebilirsiniz.

Fırsatı kaçırmayın – hemen randevu alın

SMART Check muayeneleri, katılımcı bayilerde Ekim 2023'ten Mart 2024'e kadar, müsaitlik durumuna bağlı olarak gerçekleştirilir.

Size en yakın Massey Ferguson bayisini bulmak için Bayi Bulucu'yu kullanın.

 • Promo Image

  Randevu alma

  Size en yakın katılımcı Massey Ferguson bayisiyle iletişime geçin. Bölgenizde bir bayi bulmanıza yardımcı olması için Bayi Bulucumuzu [bağlantı] kullanın. Tercih ettiğiniz bayi bir SMART Check bayisi değil mi? Neden onlardan programa katılmalarını istemiyorsunuz?

 • Promo Image

  SMART Check randevusu

  Teknisyenlerin tüm kontrolleri gerçekleştirmesi yaklaşık 2 saat sürmektedir. Teknisyenler, tüm temel noktaların elden geçirildiğinden emin olmak için kapsamlı bir kontrol listesi kullanır.

 • Promo Image

  Muayene sonrası raporu:

  Olası onarım çalışmaları hakkında akıllıca kararlar vermenize olanak tanıyan kapsamlı bir arıza ve durum raporu alacaksınız.

 • Promo Image

  Garantisi

  Orijinal AGCO bayinizden yapmasını isteyeceğiniz tüm onarım işlemlerinin profesyonel donanımlı teknisyenler tarafından gerçekleştirileceğini ve böylece otomatik olarak 12 aylık AGCO parça ve işçilik garantisi kapsamına gireceğinizi UNUTMAYIN. 

 • Promo Image

  SMART Safety

  Dünyanın en tehlikeli sektörlerinden birinde çalışıyorsunuz. Risk değerlendirmesi ve doğru güvenlik kontrolleri, sizi ve çiftlikteki diğer herkesi korumak için hayati öneme sahiptir.

SSS

Sartlar ve koşullar