SMART Check: bayinizden ücretsiz, kapsamlı bir makine muayenesi


Makinenizin sezon boyunca çok yoğun bir şekilde çalıştığını biliyoruz. Bu nedenle, beş yaş ile on beş yaş arasındaki tüm kendi yürür makineler için ücretsiz ve kapsamlı bir muayene sunuyor ve ilerideki aylarda yeni meydan okumaların üstesinden gelmek için hazır olmalarını sağlıyoruz.

SMART Check: bilmeniz gereken her şey

SMART Check, beş yaş ile on beş yaş arasındaki tüm kendi yürür makineler için sunulan, ÜCRETSİZ ve kapsamlı bir muayenedir. Ülkenin dört bir yanından katılımcı bayilerle birlikte çalışıyoruz, bu bayiler makinenizi hiçbir maliyet olmadan muayene edecek ve önünüzdeki sezon için hazırlanmanıza yardımcı olacaklar. Acele edin - bu teklif, sınırlı bir süre için geçerlidir ve muayeneler belli bir sayıyla sınırlıdır!

Nasıl çalışır?

  1. Randevu alma. Size en yakın katılımcı bayinin konumunu belirleyin, verilen iletişim bilgilerinden onlarla irtibata geçin ve doğrudan kendilerinden bir randevu alın. Tercih ettiğiniz Orijinal AGCO bayini listede göremezseniz, onlardan programa katılmalarını her zaman isteyebilirsiniz.
  2. SMART Check randevusu. Teknisyenlerin makinenizi muayene etmelerine izin verin - muayene, bir traktör için yaklaşık iki saat sürmektedir. Bayiniz, tüm temel noktaların elden geçirildiğinden emin olmak için kapsamlı bir kontrol listesi kullanacaktır.

Muayene tamamlandıktan sonra

Muayene sonrasında size kapsamlı bir arıza ve durum raporu sunulacak ve böylece makinenizin ihtiyacı olabilecek onarım işlemleriyle ilgili akıllıca kararlar almanız mümkün kılınacaktır. Bu onarım işlemi için randevunuzu sezon dışı bir dönem için ayarlayabilir ve beklenmedik makine arızası ve iş kesintisi sürelerini minimuma indirebilirsiniz. Gerekli onarım işlemleri eğitimli ve profesyonel ekipmana sahip teknisyenler tarafından, katılımcı Orijinal AGCO Parça ve Servis bölge bayiniz aracılığıyla gerçekleştirilecektir. Bu sayede AGCO’nun standart 12 aylık parça ve işçilik garantisinden otomatik olarak faydalanabileceksiniz.