Valtra yatırımınızı koruyun ve makinenizi uzmanların ellerine bırakın.

Servis ve Bakım için Neden Valtra Bayinizi Tercih Etmelisiniz?

Makinenizi Valtra bayinize getirmeniz için 4 neden:

 • Kapsamlı deneyime sahip teknisyenler tarafından ilk seferde doğru şekilde yapılan onarımlar.
 • Yapılacak iş için gereken tüm aletlerin mevcut olması – bayiniz, özel aletlere ve arıza tespit ekipmanlarına büyük yatırım yapmıştır. Bu da bayinizin, makineniz üzerinde hassas yazılım güncellemelerini ve kalibrasyonları yapabilmesini sağlar.
 • Hızlı çözümler – Valtra mühendisleriyle ve teknisyenleriyle yakın temas sağlanarak, makinenizin onarımları için en hızlı şekilde yanıt alınır.
 • Orijinal yedek parçalar makinenize sorunsuz şekilde uyar ve uzun süreli bir güvenilirlik sunar.
 • Promo Image

  Teknik Bilgi

  Bayi teknisyenleriniz, Finlandiye Suolahti’deki birinci sınıf Valtra eğitim merkezinden veya kendi bölgelerine daha yakın bir AGCO eğitim tesisinden en iyi eğitimi alırlar. Merkezi olarak yönetilen eğitimler, yüksek kaliteli ve tutarlı servisler sunulmasını sağlar ve bayi teknisyenlerinize, size en iyi hizmeti sunacak güveni verir.

  Bayi teknisyenleriniz genellikle, AGCO Akademisi kapsamında, ürüne özel stajyerlik programlarına katılma ve eğitim alma fırsatına sahip olurlar. Daha da yüksek standartları teşvik etmek amacıyla, en yetenekli bayi teknisyenini belirleyen ödül programları yürütüyoruz. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki diğer bayilerle yapılan değişim programlarıyla da teknisyenlere ufuklarını genişletme fırsatı sunuyoruz.

 • Promo Image

  Özel Aletler & Arıza Tespit Ekipmanı

  Valtra bayinizin elinde, sadece onların sahip olduğu özel aletler vardır; aynı ekipmanları ve uzmanlığı başka hiçbir yerde bulamazsınız. Örneğin, son teknoloji ürünü Elektronik Kontrol Aletimiz EDT ile, sadece problemler hızlı bir şekilde tespit edilip çözülmekle kalmaz, fonksiyonlar da tek bir düğme dokunuşuyla geliştirilip yeniden programlanabilir.

 • Promo Image

  İhtiyacınız Olduğunda Hemen Yanınızda

  Hepimiz aksilikler olabileceğini biliriz. Bu, yaşamın gerçeklerinden biridir. Önemli olan, ihtiyaç duyduğunuzda arkanızda destek olduğunu bilmektir. Buradaki önemli nokta hızlı yanıt vermektir. Bayiniz, bir sorunu gidermeniz gerektiğinde zamanın çok önemli olduğunu bilir. Aradığınızda, orada olacaklardır.

  Bayi servis araçları tüm gerekli aletler, cihazlar ve çok çeşitli yedek parçalarla donatılmıştır. Amaç bir sorunu hemen ve yerinde giderebilmektir. Hasat sırasında (biçerdöverler gibi ana üniteler için) bir çağrı alındığında, bayilerimizin belirlenen belli bir süre içinde yanınızda olmasını hedefliyoruz. Uygulamada ise genellikle çok daha erken orada oluyoruz.

 • Promo Image

  Parça Mevcudiyeti

  Bayilerimiz, Valtra makineleriniz için hızlı hareket eden tüm parçaları depolarında bulundurarak, bir arıza veya onarım durumunda ihtiyacınız olan parçayı sunup, en kısa zamanda yeniden çalışmaya başlamanızı sağlar. Belli bir parça stoklarında bulunmadığında ise, 24 saat içinde bayiye teslimatın mümkün olduğu, AGCO’nun stratejik stok konumlarına ve merkezi parça depolarına erişime sahiplerdir.