EN SON HABERLER ve BLOG’LAR

Haber ve blog bölümümüz, sadece hayatınızı kolaylaştıran ürün ve hizmetler değil, onların sağlanmasına yardımcı olan insanlar da dahil olmak üzere, size AGCO Parts & Service hakkındaki en son haberleri sunar.

AGCO Parts News

12 Haziran | Haberler

2020 boyunca, tarım sektöründe çalışan, kendini bu işe adamış, ilham verici kadın ve erkeklerin bazılarını sizlerle tanıştıracağız. “Parçalarımızı kullanan insanlar” serimizin bu ikinci videosunda, bir serbest yazar olan ve eşi Mark ile Warwickshire’daki karma hayvancılık çiftliklerini işleten Emily Padfield ile buluşuyoruz. Aslında Emily ve Mark’ı BBC2’nin yeni programı “Win the Wilderness: Alaska”nın kazananları olarak hatırlayabilirsiniz. Bu programda vahşi doğanın içinde, bağımsız yaşama mücadelesine katılmış ve yarışmadan Alaska’da büyüleyici bir ev ve araziyle ayrılmışlardı.  

Devamını okuyun

 

EN SON HABERLER

 • Promo Image

  AGCO ve SightCall işbirliği

  19 Mayıs 2020| Haberler

  AGCO’nun, bayi teknisyenlerimiz ve AGCO Teknik Servis ekipleri arasında gerçek zamanlı bir görsel servis desteği sunmak ve makinenizin en kısa sürede işe geri dönmesini sağlamak amacıyla SightCall ile yaptığı heyecan verici yeni işbirliği hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

  Devamını okuyun>>

 • Promo Image

  PARÇALARIN ARDINDAKİ İNSANLARLA TANIŞIN

  1 Mayıs 2018 | Blog

  Parçaların Ardındaki İnsanlar adlı video serisi size, AGCO müşterilerine en iyi satış sonrası deneyimini sunmak amacıyla her gün çok sıkı bir şekilde çalışan bu kişiler hakkında eşsiz bir bakış sunacak. 

  Daha fazla bilgi alın

 • Promo Image

  YEDEK PARÇALARI KULLANAN İNSANLAR: GRACE MAPLE

  12 Mart 2020 | Haberler

  8 Mart Pazar günü kutlanan Dünya Kadınlar Günü, dünyanın dört bir yanındaki kadınların başarı ve kazanımlarının bir kutlaması olmanın yanı sıra, hepimiz açısından da cinsiyet eşitliğine sahip bir toplum yaratılmasına yardımcı olmamız için bir eylem çağrısıdır. 

  Devamını okuyun>>

EN SON HİKAYELER