" " NEWS | RAZ FENDT, NA ZAWSZE FENDT! " "

RAZ FENDT, NA ZAWSZE FENDT!

26 sierpnia 2019 r.

W swojej ponad 80-letniej historii firma Fendt zawsze wprowadzała na rynek przełomowe rozwiązania technologiczne i wyznaczała ważne kamienie milowe w dziedzinie inżynierii rolnej. Historia ta trwa do dziś, ponieważ firma Fendt zawsze traktowała postęp jako tradycję. Dzięki dumnemu dziedzictwu klasycznych maszyn służących rolnikom program Fendt Classic Parts oferuje dożywotnie wsparcie maszynom Fendt.

Ten program obejmuje konkurencyjną gamę oryginalnych i zatwierdzonych przez inżynierów Fendt części do starszych maszyn — od najwcześniejszych ciągników Favorit 1 z lat 60. po serię 300C Farmer oraz Favorit 500 i 800 z początku lat 2000. Program Fendt Classic Parts to ekonomiczne rozwiązanie serwisowe dla Twojej maszyny, zapewniające jakość i niezawodność, jakich oczekujesz od oryginalnych części, a także 12-miesięczną gwarancję.

Fendt Classic Parts to jedyne oryginalne i opracowane przez inżynierów części do ciągników Fendt. Montując części Fendt Classic, masz pewność, że to oryginały. Pasują za pierwszym i za każdym razem, zachowując także integralność, autentyczność i najwyższą wydajność Twoich ciągników Fendt. Czy może być coś lepszego?

Raz Fendt, na zawsze Fendt!