Usługi serwisowe u dealerów AGCO | Fendt | Polska
Chroń swoje inwestycje za pomocą programu Fendt Services dostępnego u twojego dealera. Najdoskonalsze rozwiązanie w zakresie nieprzerwanego działania.

Twoje opcje serwisu i utrzymania

Inwestujesz w nasze nowoczesne rozwiązania inżynieryjne i konstrukcyjne, ponieważ chcesz prawidłowo wykonywać swoją pracę. Nie zmieniaj tego i korzystaj z programu Fendt Services.

 • Promo Image

  Jednorazowy przegląd serwisowy

  Najbardziej inteligentnego narzędzia do serwisowania twojej maszyny Fendt nie da się kupić w zwykłym sklepie.

  Serwisanci twojego dealera Fendt odbywają intensywne szkolenia w zakresie modeli i systemów marki Fendt. Komunikują się również bezpośrednio z firmą Fendt i dysponują najnowszymi danymi technicznymi twojej maszyny.

  Najlepszym sposobem uzyskania maksymalnej wydajności jest zabranie maszyny do lokalnego dealera na przegląd serwisowy. Skontaktuj się z dealerem jeszcze dzisiaj.

 • Promo Image

  Fendt Services — umowy dotyczące serwisu i rozszerzonej gwarancji

  Określeniem Fendt Care nazywamy nasze umowy przeglądów serwisowych, i umów na gwarancję rozszerzoną obejmujących nowe i używane maszyny Fendt. To nasz sposób zmniejszenia twoich kosztów w momencie zakupu maszyny Fendt, zapewnienia optymalnej wydajności, zagwarantowania efektywności i maksymalizacji jej wartości rezydualnej. Nasze pakiety Fendt Care można swobodnie dopasowywać do indywidualnych wymogów związanych z płatnościami i liczbą roboczogodzin. Rozwiązania serwisowe Fendt Care można personalizować oraz elastycznie dopasowywać do indywidualnych wymogów związanych z płatnościami i liczbą roboczogodzin:

  Umowa serwisowa na przeglądy okresowe — Fendt Care Bronze

  Ten pakiet serwisowy dotyczy wszystkich przewidzianych harmonogramem czynności przeglądowych w nowych i używanych maszynach oraz może obejmować do 10 000 roboczogodzin. Profesjonalny serwis jest wykonywany przez specjalistów Fendt (u klienta albo w placówce dealera Fendt) zgodnie z interwałami i listami kontrolnymi zalecanymi przez producenta.

  Umowa gwarancji rozszerzonej na naprawy — Fendt Care Silver

  Nasze umowy na gwarancję rozszerzoną oferują zabezpieczenie przed kosztami naprawy (nie dotyczy podzespołów eksploatacyjnych) oraz zapewniają niezmącony spokój umysłu. Są elastyczne, oferują trzy poziomy udziału własnego (0 PLN, 900 PLN and 1900 PLN) i są dostępne przez 8 lat albo do 10 000 roboczogodzin*.

  Oprócz tego program jest realizowany przez firmę Fendt. Oznacza to, że twój dealer zgłasza roszczenia w twoim imieniu bezpośrednio w firmie Fendt. Taki proces eliminuje udział dodatkowych podmiotów, który mógłby skutkować opóźnieniami.

  Przedłużenia gwarancji można dokonać do 12 miesięcy od zarejestrowania maszyny, co zapewni Ci czas na oszacowanie godzin roboczych, które mają być objęte jej zakresem. Oferujemy także możliwość wydłużenia okresu obowiązywania dotychczasowej gwarancji rozszerzonej.

  Warto pamiętać, że aby gwarancja rozszerzona stale obowiązywała, należy wykonywać regularne przeglądy serwisowe. Mogą być one realizowane w ramach umowy serwisowej albo na zasadzie „zamów i zapłać”.

  Zadzwoń do swojego dealera Fendt jeszcze dzisiaj i zapytaj o programy Fendt Care, aby otrzymać szczegółową ofertę.

  *Z zastrzeżeniem warunków, tylko rynków uczestniczących i modeli

 • Promo Image

  Fendt Certified - Program Maszyn Używanych

  Jakość Fendt z drugiej ręki — przetestowana i certyfikowana

  Używane maszyny rolnicze w sprawdzonym i doskonałym stanie oraz oferujące certyfikowaną jakość Fendt to idealne rozwiązanie dla oszczędnych rolników i jako dodatek powiększający posiadaną flotę.  Oferowane wraz z ciągnikami, kombajnami i sieczkarniami Katana korzyści przy zakupie maszyny Fendt Certified:

  • Certyfikat przyznawany zgodnie ze ścisłymi standardami jakości
  • Szczegółowa kontrola zgodności z wymogami (technologia, zużycie, wygląd)
  • Pełny serwis części zużywalnych
  • W razie potrzeby części są wymieniane, czyszczone i lakierowane
  • Roczna gwarancja obejmująca uszkodzenia wszystkich niezużywających się części — z możliwością przedłużenia*
  • Serwis po ustalonych stawkach godzinowych

  *Dotyczy ciągników nie starszych niż 8 lat i które nie przepracowały więcej 8000 roboczogodzin oraz kombajnów i sieczkarni w wieku do 5 lat, które nie przepracowały więcej niż 3000 roboczogodzin.

  Więcej informacji można uzyskać u lokalnego dealera Fendt.

 • Promo Image

  Serwisowanie starszych maszyn

  Jeśli od ostatniego serwisu twojej maszyny minęło sporo czasu, twój dealer Fendt może przeprowadzić wzrokową inspekcji kondycji roboczej i przedstawić ofertę na ewentualny przegląd okresowy lub główny.

  Podczas każdego przeglądu serwisowego sporządzane jest kompleksowe sprawozdanie obejmujące usterki i stany wymagające uwagi w zakresie działania hamulców, sprzęgła, układu kierowniczego, silnika, układu chłodzenia, paliwowego i elektrycznego.

  Wzrokowa inspekcja kondycji roboczej oraz raport na temat usterek i stanu pomagają podejmować lepsze decyzje dotyczące utrzymania starszych maszyn.