SMART Check
Już czas. Zarezerwuj BEZPŁATNY przegląd SMART Check.

Dołącz do tysięcy rolników, którzy już skorzystali z naszego BEZPŁATNEGO przeglądu SMART Check, i zyskaj pewność, że Twoja maszyna będzie działać optymalnie w nadchodzącym sezonie.

Kompleksowy, obejmujący 70 punktów kontrolnych przegląd przeprowadzany przez profesjonalnie przeszkolonych serwisantów w ciągnikach Valtra w wieku co najmniej 5 lat.

Przegląd SMART Check zapewnia informacje, które pozwalają podejmować mądre decyzje dotyczące kondycji roboczej maszyny.

Czego oczekiwać od SMART Check?

 • Promo Image

  Kompleksowy przegląd

  Poziomy płynów, stan filtrów, hydraulika, układ chłodzenia. Plus wiele innych kontroli.

 • Promo Image

  Profesjonalna usługa

  Przeglądy SMART Check są przeprowadzane przez serwisantów dysponujących specjalistycznym sprzętem.

 • Promo Image

  Pełny raport o usterkach i stanie technicznym

  Aby umożliwić Ci podejmowanie mądrych decyzji dotyczących serwisowych potrzeb maszyny. 

Nie przegap okazji. Zarezerwuj przegląd już teraz.

Przeglądy SMART Check są dostępne u dealerów uczestniczących w kampanii w okresie od października 2023 r. do marca 2024 r. — zależnie od dostępności.

Skorzystaj z naszej wyszukiwarki dealerów, aby znaleźć najbliższego dealera Valtra.

Jak działa SMART Check

 • Promo Image

  Rezerwacja

  Skontaktuj się z najbliższym dealerem Valtra uczestniczącym w kampanii. Aby znaleźć najbliższego dealera, skorzystaj z naszej wyszukiwarki dealerów. Twój preferowany dealer nie uczestniczy w kampanii SMART Check? Może warto poprosić go o dołączenie?

 • Promo Image

  Wizyta SMART Check

  Przeprowadzenie wszystkich kontroli zajmuje serwisantom około 2 godzin. Korzystają z wyczerpującej listy kontrolnej, aby mieć pewność, że zostały uwzględnione wszystkie najważniejsze punkty.

 • Promo Image

  Raport z przeglądu

  Otrzymasz pełny raport o usterkach i stanie technicznym maszyny, który pomoże Ci podejmować inteligentne decyzje dotyczące ewentualnych napraw.

 • Promo Image

  Gwarancja

  *NALEŻY PAMIĘTAĆ, że wszelkie naprawy zamówione u autoryzowanego dealera AGCO będą wykonywane przez profesjonalnie wyposażonych serwisantów, dzięki czemu zostaną automatycznie objęte 12-miesięczną gwarancją AGCO na części i robociznę.

 • Promo Image

  SMART Safety

  Pracujesz w jednej z najbardziej niebezpiecznych branż na świecie. Ocena ryzyka i odpowiednie kontrole bezpieczeństwa mają kluczowe znaczenie, gdy chodzi o ochronę Ciebie i wszystkich innych osób w gospodarstwie.

Regulamin