Fendt Classic

W swojej ponad 80-letniej historii firma Fendt zawsze wprowadzała na rynek przełomowe rozwiązania technologiczne i wyznaczała ważne kamienie milowe w dziedzinie inżynierii rolnej. Historia ta trwa do dziś, ponieważ firma Fendt zawsze traktowała postęp jako tradycję. Podtrzymując obietnicę AGCO Parts dotyczącą wsparcia technicznego maszyn Fendt w całym okresie ich użytkowania oraz kontynuując dumne dziedzictwo klasycznych maszyn rolniczych, AGCO Parts z przyjemnością ogłasza wdrożenie programu Fendt Classic Parts.

Ten nowy program obejmuje konkurencyjną gamę oryginalnych i zatwierdzonych przez inżynierów Fendt części do starszych maszyn — od najwcześniejszych ciągników Favorit 1 z lat 60. po serię 300C Farmer oraz Favorit 500 i 800 z początku lat 2000. Program części zamiennych Fendt Classic Parts zaprojektowano tak, aby zaoferować właścicielom i operatorom tych klasycznych ciągników Fendt rentowne, przystępne cenowo i ekonomiczne rozwiązanie naprawcze. Oprócz tego klienci otrzymują jakość i niezawodność, jakiej mogą oczekiwać od oryginalnych części — wszystko z 12-miesięczną gwarancją.

Fendt Classic Parts to jedyne oryginalne i autentyczne części do ciągników Fendt. Żadne inne części nie są projektowane przez Fendt. Montując części Fendt Classic, masz pewność, że to oryginały. Pasują za pierwszym i za każdym razem, zachowując integralność, autentyczność i najwyższą wydajność ciągników Fendt u wszystkich Twoich klientów.  Czy może być coś lepszego?

Raz Fendt, na zawsze Fendt!

Filmy

Raz Fendt, na zawsze Fendt!