Drive Smart | PL | Massey Ferguson
STWÓRZ W KABINIE ŚRODOWISKO SPRZYJAJĄCE WYDAJNEJ PRACY

DRIVE SMART

Gdy pracujesz w gospodarstwie lub w polu przez wiele godzin, komfort ma kluczowe znaczenie.

Uwolnij się od zmęczenia i dłużej zachowaj czujność, tworząc w kabinie środowisko sprzyjające wydajnej pracy. Odpowiednie warunki robocze pozwolą Ci pracować w najlepszy możliwy sposób nawet w najbardziej wymagające dni.

Zwiększ produktywność z wnętrza kabiny

Dostosuj kabinę, aby zwiększyć wydajność w długie dni robocze. Optymalna widoczność, podparcie w fotelu, wentylacja kabiny i możliwość odblokowania funkcji pomagają maksymalizować wydajność pracy w gospodarstwie. Zapoznaj się z gamą specjalistycznych produktów i usług Massey Ferguson i zainwestuj w rozwiązania podnoszące komfort, by zwiększyć produktywność.

 

Ewolucja foteliConnect

To nie tylko miejsce do siedzenia. Dziś fotel operatora Massey Ferguson pełni o wiele ważniejszą rolę niż dawniej. Niweluje dyskomfort związany z długimi godzinami pracy, minimalizuje narażenie na wibracje i znakomicie podpiera kręgosłup. Sam fotel można z kolei zabezpieczyć za pomocą oryginalnego, dopasowanego pokrowca Massey Ferguson.

Stwórz swojątaksówkę

Chłodna kabinaKeep your cool

Gdy warunki w kabinie są odpowiednie, pracujesz z optymalną wydajnością. Dobra wentylacja oddala od Ciebie zmęczenie. Zapewnij sobie odpowiednią wentylację kabiny, by zachować zdrowie i chronić się przed pyłkami oraz kurzem. Już teraz zarezerwuj czas na serwis układu klimatyzacji i oddychaj pełną piersią w nadchodzącym sezonie.


Bezpieczeństwo dzięki dodatkowej parze oczuStay safe with an extra pair of eyes

Nie spuszczaj oka z wykonywanego zadania — bezpiecznie monitoruj maszynę lub narzędzie robocze z komfortowej kabiny.


Zauważalnie lepsze oświetlenieVisibly better lighting

Gdy brakuje naturalnego światła, inicjatywę przejmują oryginalne światła robocze AGCO. Rygorystycznie testowane i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami. Nigdy Cię nie zawiodą.


Rozwiązania do przechowywaniaStorage solutions

Stale gubisz telefon? Nadszedł czas, by uporządkować kabinę. Dzięki uchwytowi Massey Ferguson na telefon Twój smartfon będzie zawsze w zasięgu ręki. Wykorzystaj uchwyty na dokumenty i kubki, by Twoja kabina była wydajnym miejscem pracy. Zafunduj sobie chłodny napój w ciepły dzień dzięki lodówce dopasowanej idealnie do kabiny.


Ochrona przed warunkami atmosferycznymiWeather-proof protection

Wytrzymałe i trwałe maty podłogowe zapewnią Ci codzienną ochronę antypoślizgową w kabinie — niezależnie od pogody.


Ulepsz multimediaUpgrade your entertainment options

DAB, Bluetooth, łączność z iPodem i telefonem — oferta oryginalnych produktów AGCO obejmuje mnóstwo opcji, które są łatwe w montażu i obsłudze.


Najlepsza opieka dla Twojej kabinyThe very best care for your cab

W naszej ofercie znajduje się szeroka gama produktów do pielęgnacji, między innymi środki do czyszczenia wnętrza i szampony nabłyszczające do elementów zewnętrznych, które pomogą utrzymać maszynę w najlepszej kondycji.


Lepsza widocznośćA clearer view

Martwisz się o widoczność z kabiny? Twój dealer może pomóc — zapytaj o pióra i silniki wycieraczek, zbiorniki oraz szyby i lusterka.


Inteligentne rolnictwoConnect

Uwolnij potencjał swojej maszyny

Wymagania stawiane branży rolniczej stale rosną, a Ty ciągle się do nich dopasowujesz. Na szczęście Twoja maszyna Massey Ferguson również może się do nich dostosować, zwiększając swą produktywność i wydajność. Od systemu zmiennego dawkowania i systemu kontroli sekcji MF po usługę MF Connect. Wykorzystaj inteligentne rozwiązania, by precyzyjnie prowadzić gospodarstwo, i czerp korzyści z oszczędności na paliwie oraz takich podstawowych produktach rolnych, jak nasiona czy nawozy.

SMART SafetyConnect

Wygodna i sprzyjająca wydajnej pracy kabina nie tylko zwiększa produktywność, ale, co ważniejsze, jest też sposobem na bezpieczne prowadzenie gospodarstwa. Tworząc bezstresowe środowisko z doskonałą widocznością we wszystkich kierunkach, zmniejszysz liczbę wypadków i zapobiegniesz przemęczeniu. Poświęć chwilę na przypomnienie sobie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa w gospodarstwie za pomocą tych krótkich, pomocnych i przystępnych przewodników.

wideo