Zawsze trafiaj w cel dzięki bezpłatnemu okresowi testowemu Fuse.

Pracuj z dokładnością do centymetra

 • ZOPTYMALIZUJ EFEKTYWNOŚĆ MASZYNY

  Optymalnie wykorzystaj możliwości maszyny Fendt i zmaksymalizuj plony dzięki technologiom inteligentnego rolnictwa Fuse.
 • DOKŁADNOŚĆ CENTYMETROWA

  Ujarzmij moc rolnictwa precyzyjnego. Skorzystaj z rozwiązań nawigacji Fuse i uprawiaj ziemię z centymetrową dokładnością.
 • WZROST EFEKTYWNOŚCI NAWET O 10%

  Pracuj w gospodarstwie z precyzją Fuse i oszczędzaj paliwo. Zmniejsz wydatki na drogie środki, takie jak nasiona i nawozy.
 • BEZPŁATNY OKRES TESTOWANIA TECHNOLOGII FUSE

  Poznaj zalety rolnictwa precyzyjnego dzięki bezpłatnemu okresowi testowania technologii Fuse, dostępnemu u dealera Fendt.

 • Promo Image

  Trafiaj w cel

  W świecie wzrostu cen skupienie się na efektywności pozwala utrzymać koszty pod kontrolą. Technologie inteligentnego rolnictwa zwiększają precyzję pracy na roli, oszczędzając czas i takie cenne środki, jak paliwo czy nawozy.

  Możesz doświadczyć centymetrowej dokładności i potencjalnie zwiększyć wydajność nawet o 10%. Odkryj wpływ rolnictwa precyzyjnego na produktywność dzięki bezpłatnemu okresowi testowania technologii Fuse, dostępnemu u dealera Fendt.

 • Promo Image

  BEZPŁATNY okres testowania technologii Fuse

  Nadszedł czas, by wypróbować centymetrową dokładność na własnej skórze. Zarezerwuj 10-dniowy okres BEZPŁATNEGO testowania usługi Trimble lub 30-dniowy* okres testowania usługi NovAtel, obejmujący usługi korekcji CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO). Więcej informacji można uzyskać u lokalnego dealera Fendt.

  Twoja maszyna nie jest gotowa do pracy z systemem nawigacji? Zadzwoń do dealera Fendt już dziś, aby dowiedzieć się więcej o rolnictwie precyzyjnym.

  Więcej informacji można uzyskać u lokalnego dealera Fendt.

 • Promo Image

  Inteligentne gospodarstwo

  Rosnące koszty środków produkcji, przepisy i złożoność procesów sprawiają, że rolnictwo nie jest łatwym zadaniem. Jednak dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego możesz pracować szybciej, wydajniej i bardziej produktywnie. Chcesz dowiedzieć się więcej o korzyściach płynących z inteligentnego rolnictwa?

 • Promo Image

  Zrównoważone rolnictwo

  Rolnictwo precyzyjne zapewnia zrównoważony rozwój gospodarstwa. Wykorzystaj dokładność jako sposób na ograniczenie zużycia zasobów i zmniejszenie ilości odpadów. Ograniczenie nakładania się przejazdów dzięki centymetrowej dokładności Fuse przełoży się na lepszą kondycję roślin i gleby poprzez zmniejszenie jej ugniatania.

Co rolnicy mówią o technologiach inteligentnego rolnictwa Fuse

Gdy Alexis korzysta z systemu nawigacji, na polu o powierzchni 22 ha pracuje o 90 minut krócej i zużywa o 80 litrów paliwa mniej. Zobacz film, aby dowiedzieć się, jakie inne ulepszenia w sposobie prowadzenia gospodarstwa wprowadzają rozwiązania inteligentnego rolnictwa Fuse.

*Obowiązują warunki i postanowienia z regulaminu AGCO. Warunki wstępne dotyczące oferty na 30-dniowy okres testowania usługi NovAtel: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu Fendt Guide oraz odbiornika NovAtel Smart 6 / Smart 7 z dokładnością do metra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock; 10-dniowy okres testowania usługi Trimble: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu Fendt Guide oraz odbiornika AG-382/AG-482 z dokładnością do centymetra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock. Wszystkie informacje są prawidłowe w momencie publikacji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DLA MAREK, KTÓRYM UFASZ