ZAWSZE TRAFIAJ W CEL DZIĘKI BEZPŁATNEMU OKRESOWI TESTOWEMU FUSE

Pracuj z dokładnością do centymetra

 • ZOPTYMALIZUJ EFEKTYWNOŚĆ MASZYNY

  Precyzyjny system nawigacji Fuse dla maszyn Valtra pozwala maksymalnie wykorzystać możliwości maszyny.
 • DOKŁADNOŚĆ CENTYMETROWA

  Korzystaj z centymetrowej dokładności, by zmaksymalizować wydajność. Rolnictwo precyzyjne Fuse eliminuje nakładanie się przejazdów, oszczędzając czas i pieniądze.
 • WZROST EFEKTYWNOŚCI NAWET O 10%

  Ujarzmij moc rolnictwa precyzyjnego Fuse — zmniejsz rachunki za paliwo i ogranicz marnotrawstwo cennych zasobów.
 • BEZPŁATNY OKRES TESTOWANIA TECHNOLOGII FUSE

  Nadszedł czas, by dać temu szansę. Zapytaj swojego dealera Valtra o bezpłatny okres testowania technologii Fuse.

 • Promo Image

  Trafiaj w cel

  Zwiększ dokładność, by utrzymać koszty pod kontrolą w czasach, w których inflacja cenowa przybiera na sile. Korzystaj z precyzyjnych technologii inteligentnego rolnictwa Fuse, aby zwiększyć wydajność nawet o 10%.

  Jak to możliwe? Funkcje inteligentnego rolnictwa Fuse umożliwiają pracę z centymetrową dokładnością. Pozwala to wyeliminować nakładanie się przejazdów, zmniejszyć zużycie zasobów i ilość odpadów, a także zaoszczędzić czas.

 • Promo Image

  Bezpłatny okres testowania technologii Fuse

  Nadszedł czas, by wypróbować centymetrową dokładność na własnej skórze. Zarezerwuj 10-dniowy okres BEZPŁATNEGO testowania usługi Trimble lub 30-dniowy okres testowania usługi NovAtel, obejmujący usługi korekcji CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO). Skontaktuj się lokalnym dealerem Valtra, aby uzyskać więcej informacji. 

  Twoja maszyna nie jest gotowa do pracy z systemem nawigacji? Twój dealer Valtra służy radą. Zapytaj go o rolnictwo precyzyjne.

  Skontaktuj się lokalnym dealerem Valtra, aby uzyskać więcej informacji.

 • Promo Image

  Inteligentne gospodarstwo

  Rosnące koszty środków produkcji, przepisy i złożoność procesów sprawiają, że rolnictwo nie jest łatwym zadaniem. Jednak dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego możesz pracować szybciej, wydajniej i bardziej produktywnie. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z inteligentnego rolnictwa.

 • Promo Image

  Zrównoważone rolnictwo

  Rolnictwo precyzyjne zapewnia zrównoważony rozwój gospodarstwa. Wykorzystaj dokładność jako sposób na ograniczenie zużycia zasobów i zmniejszenie ilości odpadów. Ograniczenie nakładania się przejazdów dzięki centymetrowej dokładności Fuse przełoży się na lepszą kondycję roślin i gleby poprzez zmniejszenie jej ugniatania.

Co rolnicy mówią o technologiach inteligentnego rolnictwa Fuse

Testimonial Image

Wsparcie technologiczne oszczędza nam wiele czasu i pieniędzy. Dzięki temu możemy pracować wydajniej

— Julia Scheuer, rolnik

Obowiązują warunki i postanowienia z regulaminu AGCO. Warunki wstępne dotyczące oferty na 30-dniowy okres testowania usługi NovAtel: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu Valtra Guide oraz odbiornika NovAtel Smart 6 / Smart 7 z dokładnością do metra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock; 10-dniowy okres testowania usługi Trimble: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu Valtra Guide oraz odbiornika AG-382/AG-482 z dokładnością do centymetra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock. Wszystkie informacje są prawidłowe w momencie publikacji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.