TRAFIAJ W CEL Z CENTYMETROWĄ DOKŁADNOŚCIĄ

Pracuj z dokładnością do centymetra

 • ZOPTYMALIZUJ EFEKTYWNOŚĆ MASZYNY

  Technologie inteligentnego rolnictwa Fuse pomagają w pełni wykorzystać możliwości maszyn Massey Ferguson.
 • ZOPTYMALIZUJ EFEKTYWNOŚĆ MASZYNY

  Wykorzystaj precyzyjny system nawigacji Fuse z centymetrową dokładnością, aby zmaksymalizować wydajność.
 • WZROST EFEKTYWNOŚCI NAWET O 10%

  Pracuj precyzyjnie z Fuse na roli, aby zmniejszyć rachunki za paliwo, ilość odpadów oraz rozsądnie wykorzystywać kosztowne środki i zasoby.
 • BEZPŁATNY OKRES TESTOWANIA TECHNOLOGII FUSE

  Przekonaj się, jak dużą różnicę może zrobić w Twoim gospodarstwie dokładność poniżej jednego centymetra. Poproś dealera Massey Ferguson o bezpłatny okres testowania technologii Fuse.

 • Promo Image

  Trafiaj w cel

  W świecie wzrostu cen skupienie się na efektywności pozwala utrzymać koszty pod kontrolą. Dzięki rozwiązaniom rolnictwa precyzyjnego Fuse możesz zwiększyć efektywność nawet o 10%. 

  Nadszedł czas, by inteligentne rolnictwo stało się częścią Twojej strategii. Oto okazja, aby wypróbować dokładność poniżej jednego centymetra na własnej skórze i przekonać się, jak wpływa ona na sposób prowadzenia gospodarstwa.

 • Promo Image

  Bezpłatny okres testowania technologii Fuse

  Zarezerwuj 10-dniowy okres BEZPŁATNEGO testowania usługi Trimble lub 30-dniowy okres testowania usługi NovAtel*, obejmujący usługi korekcji CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO). Aby uzyskać pełne, szczegółowe informacje, skontaktuj się z lokalnym dealerem Massey Ferguson. 

  Twoja maszyna nie jest gotowa do pracy z systemem nawigacji? Zadzwoń do dealera Massey Ferguson już dziś, aby dowiedzieć się więcej o rolnictwie precyzyjnym.

  Więcej informacji możesz uzyskać, dzwoniąc do lokalnego dealera Massey Ferguson.

 • Promo Image

  Inteligentne gospodarstwo

  Rosnące koszty środków produkcji, przepisy i złożoność procesów sprawiają, że rolnictwo nie jest łatwym zadaniem. Jednak dzięki technologiom rolnictwa precyzyjnego możesz pracować szybciej, wydajniej i bardziej produktywnie. Dowiedz się więcej o korzyściach płynących z inteligentnego rolnictwa.

 • Promo Image

  Zrównoważone rolnictwo

  Precyzja zapewnia zrównoważony rozwój gospodarstwa. Wykorzystaj dokładność jako sposób na ograniczenie zużycia zasobów i zmniejszenie ilości odpadów. Ograniczenie nakładania się przejazdów dzięki centymetrowej dokładności Fuse przełoży się na lepszą kondycję roślin i gleby poprzez zmniejszenie jej ugniatania.

Co rolnicy mówią o technologiach inteligentnego rolnictwa Fuse

Testimonial Image

Mogę oszczędzać surowce, pracować wydajniej i zarządzać gospodarstwem w bardziej zrównoważony sposób...Ogólne przejście na takie rozwiązania cyfrowe, jak nawigacja GPS, ISOBUS czy kontrola sekcji, pomogła mi w ostatnich latach, ponieważ pozwoliła mi bardziej wydajnie i skutecznie zarządzać gospodarstwem.

— Georg Drexl, rolnik

*Obowiązują warunki i postanowienia z regulaminu AGCO. Warunki wstępne dotyczące oferty na 30-dniowy okres testowania usługi NovAtel: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu MF Guide oraz odbiornika NovAtel Smart 6 / Smart 7 z dokładnością do metra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock; 10-dniowy okres testowania usługi Trimble: Maszyny w pełni zgodne z systemem nawigacji i korzystające z systemu MF Guide oraz odbiornika AG-382/AG-482 z dokładnością do centymetra lub z okresem próbnym wersji Master Unlock. Wszystkie informacje są prawidłowe w momencie publikacji i mogą ulec zmianie bez powiadomienia.

DOSTAWA CZĘŚCI ZAMIENNYCH DLA MAREK, KTÓRYM UFASZ