Endüstri lideri bakım ve garanti sözleşmesiyle Massey Ferguson yatırımınızı koruyun.

Servis ve Bakım Seçenekleriniz

Tüm işleriniz için Massey Ferguson’unuza güveniyorsunuz. Massey Ferguson bayinizden alacağınız MF Care hizmeti, makinenizden maksimum performansı ve çalışma süresini elde etmenizi sağlar.

Massey Ferguson’unuzdan Bayi Servisi

 • Promo Image

  Tek Seferlik Servis

  Massey Ferguson bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

  Servis, sadece yağ ve filtre değiştirmek değildir. Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

  Makinenizi bayinize getirmeniz, en yeni yazılım güncellemelerini ve kalibrasyonları yaptırmanızı sağlar. Makineniz en yüksek verimlilik seviyesinde tutulur.

 • Promo Image

  MF Care – Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmeleri

  MF Care ile, masrafları Massey Ferguson makinenizi satın aldığınız noktada sabitler, optimum performans sağlar, verimliliği garantiler ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarırsınız. MF Care servis çözümlerimiz, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş MF Care çözümleri, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak esnekliğe sahiptir.

  MF Care 2 seviyede sunulur:

  MF Care Silver – Düzenli Bakım için Servis Sözleşmesi

  Bu servis paketi, yeni ve kullanılmış makineler için 10.000 saate kadar, tüm önceden belirlenmiş bakım işlemlerini içerir. Profesyonel servis, uzman teknisyenler tarafından, üreticinin tavsiye ettiği aralıklara ve kontrol listelerine göre gerçekleştirilir.

  MF Care Gold – Onarım için Uzatılmış Garanti Sözleşmesi

  Uzatılmış garanti sözleşmelerimiz, onarım maliyetlerine (yıpranma hariç) karşı güvenlik sağlar ve size tam bir iç rahatlığı sunar. Esnek paketler üç muafiyet seviyesi sunar (0€, 190€ or 490€) ve 5 yıla veya 6.000 saate kadar mevcuttur.*

  Ayrıca program Massey Ferguson tarafından uygulanır. Yani bayiniz, doğrudan Massey Ferguson ile görüşerek sizin adınıza sigorta işlemi taleplerinde bulunur. Böylece üçüncü tarafın sürece dahil olma gerekliliği ve buna bağlı olarak işlemlerin gecikmesi ihtimali ortadan kaldırılır.

  Uzatılmış garantiye, makinenizin kaydından sonraki 12 ay içinde başvurabilirsiniz ve bu da size garanti kapsamı için gereken çalışma saatini düşünmeniz için zaman tanır. Ayrıca var olan bir uzatılmış garanti sözleşmesini daha uzun süreler için uzatma imkanını da sunuyoruz.

  Uzatılmış garantinin geçerli olması için servis işleminin gerçekleştirilmiş olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu, bir servis sözleşmesiyle veya “anında öde” esasıyla gerçekleştirilebilir.

  MF Care hakkında görüşmek ve ayrıntılı bir fiyat teklifi almak için Massey Ferguson bayinizi arayın.

  0€, 190€ or 490€

 • Promo Image

  Eski Makine Servisi

  Son servisinizi yaptıralı uzun zaman olduysa, Massey Ferguson bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

  Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

  Görsel sağlık kontrolü ve servis arıza ve durum raporları, eski makinelerinizin bakımıyla ilgili akıllıca kararlar vermenize yardımcı olur.

multimedya

Videomuzu izleyerek, AGCO’nun, bir MF bayinin ve bir MF traktörü sahibinin, servis ve uzatılmış garanti sözleşmelerinin avantajları hakkında neler söylediklerine kulak verin.

AGCO makinenizi, AGCO bayiniz tarafından sezon dışında kontrol ettirmeniz için beş ana neden.