Bir Valtra sahibi olarak, makinenizin kullanım ömrü boyunca sunduğumuz kapsamlı ürün yelpazemizden faydalanırsınız.

Güvenilirliği ve kullanışlılığı için satın aldığınız Valtra makinenizin bu özelliklerini korumak için orijinal AGCO Parçalarından vazgeçmeyin. Kaliteli ürünlerden oluşan kapsamlı ürün yelpazemizle ve bayi uzmanlığımızla, makinenizin orijinalliğini korumamanız için hiçbir neden yok!

Artık üretilmeyen traktör modelleri için bile orijinal parça sağlanmaya devam edilir. Yüksek teknoloji ürünlerinden ve çok geniş bir aksesuar yelpazesinden, yeniden üretilmiş orijinal tarım makinesi ve traktör parçalarına kadar, en başından itibaren ve tüm kullanım ömrü boyunca her zaman yanınızdayız. Sattığımız her Valtra makinesinin tüm sorumluluğunu alıyoruz ve olması gerektiği gibi çalışmasını sağlamak için orijinal Valtra parçaları sunuyoruz.

Tüm bunların yanında, tamamlayıcı ürünlerden ve Valtra ürünlerinden oluşan geniş yelpazemiz sayesinde bayinizin gerçekten de tüm çiftlik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamasını sağlıyoruz.

multimedya

Nick Rew, onlarca yıldır tarlalarda çalışmaya devam eden eski Valtra traktörleri için parçaların pazarlanmasından ve tanıtımından sorumludur. Parçaların Ardındaki İnsanlar video serimizin son bölümünde Nick, eski seri traktörler için orijinal parça sağlama konusuna nasıl bir tutkuyla yaklaştığını anlatıyor.

Finlandiya'nın Suolahti kentindeki bir ormanda yaşayan Marko’nun görevi, traktörünüzün bakımı için kullanılan tüm parçaları detaylı bir şekilde test etmek. Bu son derece titiz ve sıkı test süreci, AGCO Orijinal Parçalarını kullanmayı böylesine önemli kılan nedenlerin başında geliyor. Yaptığı iş hakkında daha fazla şey öğrenmek için Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunu izleyin.

İngiltere ve İrlanda için Valtra Saha Hizmetleri Müdürü olan Richard işi gereği tüm ülkeyi dolaşıyor. Tarıma ve tarım makinelerine karşı eskiden beri var olan tutkusu, ona eşsiz bir perspektif kazandırıyor ve müşterilerin sorunlarını çözmenin benzersiz tatminini yaşatıyor. Parçaların Ardındaki İnsanlar video serimizin yeni bölümünde bize çok daha fazlasını anlatıyor.

Jari, Suolahti’de Valtra Servis Pazarlama Müdürü olarak çalışıyor. Görevi nedeniyle çok çeşitli işlerle ilgilenen ve aynı zamanda da Valtra Reman Programını yöneten Jari, Finlilerin “işleri ne olursa olsun halletme” anlamına gelen “Sisu” ruhuyla son derece etkin bir çalışma yürütüyor. Daha fazlası için Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunu izleyin.

Valtra bayiniz tarafından takılan orijinal AGCO Parçaları kullanmanın neden bu kadar önemli olduğunu görmek için videomuzu izleyin.

AGCO Parts ile desteklenen bir çiftçinin yaşamındaki bir gün.

VALTRA’NIZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI NEDEN ÖNEMLİDİR?

  • Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM)

    Valtra'nızın her bir parçası, traktörünüzün performansının, güvenilirliğinin ve bütünlüğünün vazgeçilmez bir öğesidir. Sadece, orijinal mühendislik özelliklerine göre üretilen ve test edilen Orijinal AGCO Parçaları Valtra’nıza mükemmel şekilde uyma ve en yüksek performansla çalışma garantisi verir.

  • DAHA FAZLA PERFORMANS & VERİMLİLİK

    Traktörünüzün güvenilirliği hakkında endişelenmek için çok meşgulsünüz. Orijinal AGCO Parçaları, yıl boyunca sağlanan en üst seviye performansın ve verimli makine çalışmasının getirdiği iç rahatlığını sunar.

  • 12 AY GARANTİ

    Orijinal AGCO Parçaları 12 aylık garanti kapsamındadır.