Kabininizin bakımını ihmal etmeyin, verimliliğinizi düşürmeyin.

Kabin konforu mu? Düşündüğünüzden çok daha önemli...

Yapılacak işler listenizin sonu olmadığını biliyoruz. Odağınızın, elinizdeki işleri her ne olursa olsun bitirmek olduğunu biliyoruz. Ama düzgün donanıma sahip olmayan bir kabinle işler çok daha uzun sürer ve verimlilik azalır. Bayiniz size yardımcı olabilir. Size çok çeşitli parçalar ve hizmetler sunabilirler ve mümkün olduğunca iyi ve verimli bir kabin deneyimi yaşamanız için Orijinal AGCO ürünlerinden oluşan geniş bir yelpazeye sahipler.

Operatör konforuna yönelik çözümler hakkında daha fazla bilgi almak için hemen bugün Valtra bayinizle iletişime geçin.

DRIVE SMART

 • Promo Image

  Serinliğinizi koruyun

  Yaz aylarına hazırlanın - düzgün bir şekilde bakımı yapılan klima sistemi, kabininizin serin kalmasını ve polen ve tozdan arınmasını sağlayarak yaptığınız işe daha rahat odaklanmanıza yardımcı olur. Servis randevusu için hemen bugün bayinizi arayın!

 • Promo Image

  Her türlü havaya karşı koruma

  Sağlam ve dayanıklı yer paspasları hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.

 • Promo Image

  Eğlence seçeneklerinizi üst seviyeye çıkarın

  DAB, Bluetooth, iPod ve telefon bağlantı özelliği - Orijinal AGCO radyo ürün yelpazesi sayesinde kullanımı kolay ve çok kapsamlı seçenekler parmaklarınızın ucunda

 • Promo Image

  Ekstra bir çift gözle güvende olun

  Gözünüzü yapılan işten ayırmayın - tarla ekipmanınızı veya makinenizi kabininizin güvenli konforundan izleyip kontrol edin.

 • Promo Image

  Görünür şekilde daha iyi bir aydınlatma

  Doğal gün ışığı kısıtlı olduğunda Orijinal AGCO çalışma lambaları size yol gösterir. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 • Promo Image

  Daha net bir görüş kabiliyeti

  Kabininizden sağladığınız görüş kabiliyeti hakkında endişeleriniz mi var? Bayiniz size yardımcı olabilir – silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler, cam ve aynalar hakkında bilgi alın.

 • Promo Image

  Kabininiz için en iyi bakım

  Makinenizin en iyi şekilde görünmeye devam etmesi için, iç mekan temizleyicileri ve dış yüzey parlatıcı şampuanı dahil olmak üzere çok çeşitli bakım ürünleri sunuyoruz.