Drive Smart | TR | Valtra
Kabininizin bakımını ihmal etmeyin, verimliliğinizi düşürmeyin.

DRIVE SMART

Konfor alanınızı bulun

Çiftlikte işlerinizi konforlu bir şekilde yapmanız, uzun saatler boyunca çalışmanın zorluklarını aşabileceğiniz anlamına gelir.

Size uygun bir kabin alanı yaratarak kendinizi yorgunluktan kurtarın ve dikkatinizi daha uzun süre koruyun. Konfor Alanına Hoş Geldiniz.

Verimliliği kabininizin içinden yükseltin

Rahat bir şekilde çalışmak, en yüksek performansınızla çalıştığınız anlamına gelir. Valtra, performansı kabin içinden artırmanız için tasarlanmış özel ürünlere sahiptir. Optimum görüş kabiliyeti, bel desteği, özellik etkinleştirme ve sağlıklı, temiz bir kabin ortamı sizi performansınızın zirvesine taşıyacaktır.

Koltuk evrimiSeat evolution

Koltuk, sadece oturulacak bir yer değildir. Bugün bir Valtra operatör koltuğu çok daha fazlasını yapabilir. Maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için desteği en üst düzeye çıkararak uzun çalışma saatlerinin ağrısız geçmesini sağlar. Tam oturan orijinal bir Valtra koltuk kılıfı ile koltuğunuzu koruyabilirsiniz.

Kabininizioluşturun

Kabindeki hava kalitesini koruyunKeep your cool

Kabin ortamınız doğru olduğunda en yüksek performansınızı gösterirsiniz. İyi havalandırma yorgunluğu engeller. Düzgün bir kabin havalandırması sağlayarak sağlığınızı koruyun ve kabini polen ve tozdan arındırın. Şimdi bir klima servisi rezervasyonu yaparak bu sezon rahat bir nefes alın.


Ekstra bir çift gözle güvende olunStay safe with an extra pair of eyes

Gözünüzü yapılan işten ayırmayın - tarla ekipmanınızı veya makinenizi kabininizin güvenli konforundan izleyip kontrol edin.


Görünür şekilde daha iyi bir aydınlatmaVisibly better lighting

Doğal gün ışığı kısıtlı olduğunda Orijinal AGCO çalışma lambaları size yol gösterir. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Saklama alanı çözümleriStorage solutions

Cep telefonunuzu yanlış yere koymaya devam mı ediyorsunuz? Valtra telefon tutucu ile cep telefonunuz her zaman elinizin altında olacaktır. Kabininizi düzenlemenin zamanı geldi. Belge ve bardak tutucuları kullanarak kabininizi daha rahat bir çalışma alanı haline getirin. Hatta özel hazırlanmış bir kabin buzdolabı ile uzun bir günde kendinizi soğuk bir içecekle ödüllendirebilirsiniz.


Her türlü havaya karşı korumaWeather-proof protection

Sağlam ve dayanıklı yer paspasları hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.


Eğlence seçeneklerinizi üst seviyeye çıkarınUpgrade your entertainment options

DAB, Bluetooth, iPod ve telefon bağlantı özelliği - Orijinal AGCO radyo ürün yelpazesi sayesinde kullanımı kolay ve çok kapsamlı seçenekler parmaklarınızın ucunda.


Kabininiz için mükemmel bakımThe very best care for your cab

Makinenizin mükemmel görünmeye devam etmesi için iç mekan temizleyicileri ve dış yüzey parlatıcı şampuanı dahil olmak üzere çok çeşitli bakım ürünleri sunuyoruz.


Daha net bir görüş kabiliyetiA clearer view

Kabininizden sağladığınız görüş kabiliyeti hakkında endişeleriniz mi var? Bayiniz size yardımcı olabilir – silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler, cam ve aynalar hakkında bilgi alın.


SMART Akıllı TarımSMART Farming

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artıyor ve siz durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Valtra makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için uyum sağlayabiliyor. Variable Rate Control (Değişken Oran Kontrolü), Section Control (Bölüm Kontrolü) ve Valtra Connect: Akıllı çözümleri kullanarak hassas tarım uygulayın ve tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden ve yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın. 

SMART SafetySMART Safety

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi arttırır ve çiftlikte daha güvenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Kabininzde her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir alan yaratarak kaza risklerini azaltabilir ve yorgunlukla mücadele edebilirsiniz. Bu kısa ve pratik kılavuzlara hızla bir göz atarak, çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın.