Kendinizi başarıya hazırlayın

Kabin konforunun olmaması bu verimli ilişkiyi bozuyor mu?

Siz ve Valtra traktörünüz verimli bir ekipsiniz.

Ama belki de birlikte kaliteli zaman geçirmeye daha fazla odaklanmanız gerekiyordur. Çalışma gününüzün bir ızdırap değil, her zaman bir keyif olmasını sağlamak için kabin geliştirmelerinden faydalanın.

Muhtemelen traktörünüz, kabininize biraz daha fazla çaba harcadığınız için size teşekkür edecek.

Mükemmel uyum

kendiniz için mükemmel iş yerini yaratın

 • Promo Image

  Zinde olun

  Kabininizde serin ve temiz hava soluyarak o eski enerjiye yeniden sahip olun ve yorgunluğu önleyin. Klima bakımı ve yeni kabin filtreleri ile kabininizi tazeleyin. Sağlığınızı koruyun, polen ve tozdan arının.

 • Promo Image

  Daha rahat bir ortama kavuşun

  Bel desteği ve titreşim koruması ile kabininizde daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Valtra operatör koltuğu maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için desteği en üst düzeye çıkararak uzun çalışma saatlerinin ağrısız geçmesini sağlar.

 • Promo Image

  Önemsediğinizi gösterin

  Traktörünüze hak ettiği ilgiyi verin. AGCO bakım ve depolama ürünleri yelpazesiyle temizlik ve düzen alışkanlıklarınızı geliştirin. Çalışmak için derli toplu, temiz bir yer yaratın.

 • Promo Image

  Daha fazla dikkat gösterin

  Geri görüş kamerasıyla tarla ekipmanınızı veya makinenizi, kabininizin güvenliği ve konforundan ayrılmadan kolayca izleyebilirsiniz. Sizi ve diğerlerini güvende tutar.

 • Promo Image

  Her şeyi daha net görün

  Orijinal AGCO çalışma lambalarının size yolu aydınlatmasına izin verin. Doğal ışığın zayıf olması sizi durdurmasın. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 • Promo Image

  Kabininize çeki düzen verin.

  Sağlam ve dayanıklı paspaslarınız olduğunda en çamurlu botlar bile kabininizi mahvetmeyecektir. Hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.

 • Promo Image

  Gözle görülür bir iyileştirme yapın

  Valtra bayinizden silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler ve cam ve aynalar hakkında bilgi isteyin. Kabininizde mümkün olan en iyi görüş alanına sahip olduğunuzdan emin olun.

 • Promo Image

  İşleri eğlenceli hale getirin

  Orijinal AGCO radyo serisi ve Bluetooth ve telefon bağlantısı ile kabininizde uygun atmosferi yaratın. Eğlence parmak uçlarınızda.

Traktör kabininin evrimi

Traktörler, çiftçilerin kapalı bir kabinin sağladığı koruma bile olmadan çalıştığı günlerden bu yana uzun bir yol kat etti. Valtra, kabin güvenliğini ve konforunu sürekli olarak geliştiriyor. Bizimle birlikte o ilk zamanlara dönün, traktör kabininin evrimi hakkındaki bu büyüleyici blog ile ne kadar yol kat ettiğimizi görün.

Kendinizi başarıya hazırlayın

 • Promo Image

  BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN AKSESUARLAR

  Orijinal Valtra Aksesuarlarıyla daha fazlasını yapabilirsiniz.

SMART FarmingSMART Akıllı Tarım

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artarken siz de hiç durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Valtra makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için şartlara uyum sağlayabiliyor. Valtra Rate Control (Değişken Oran Kontrolü) ve Section Control (Bölüm Kontrolü) işlevlerinden Valtra Connect’e kadar akıllı tarım özellikleri. Valtra Connect ve Rehberlik sistemlerini kullanarak hassas tarım uygulayın ve hem tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden hem de yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın.

SMART Safety

Smart safety

Güvenliğe öncelik verin

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi arttırır ve çiftlikte daha güvenli bir şekilde çalışmanıza yardımcı olur. Kabininzde her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir alan yaratarak kaza risklerini azaltabilir ve yorgunlukla mücadele edebilirsiniz. Bu kısa ve pratik kılavuzlara hızla bir göz atarak, çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın.