Çok geniş bir Tamamlayıcı Ürün yelpazesine sahip olan Valtra bayiniz tüm çiftlik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlar.

Valtra’nız için Tamamlayıcı Ürünler

 • Promo Image

  Valtra Yağları

  Son teknoloji ürünü motor yağlarından, hidrolik sistem, şanzıman ve dişli yağlarına kadar, bölge bayiniz size Valtra yağlarından oluşan çok geniş bir ürün yelpazesi sunabilir. Sıkı endüstri standartlarına göre formüle edilip onaylanan tüm ürünler, uygulama her ne olursa olsun makineniz için en yüksek performansı ve korumayı sunar.

  Ayrıca atifriz, gres ve bahçe makineleri yağları gibi, benzer ürünlerden oluşan geniş bir ürün yelpazesi de bulunmaktadır. Valtra bayiniz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

 • Promo Image

  Valtra Koltuk Kılıfları ve Yer Paspasları

  Valtra bayinizin, neredeyse tüm Valtra traktörleri için size çok geniş bir koltuk kılıfı ve kabin yer paspası seçeneği sunabileceğini biliyor muydunuz?

  Tüm koltuk kılıfları ve yer paspasları, tam olarak uymaları için özel olarak hazırlanırlar ve her türlü kullanıma uygun çok çeşitli malzemelerden üretilirler; örneğin sert ve dayanıklı kauçuk veya halı yer paspasları ve orijinal OE kumaşından ve hatta yapay deriden koltuk kılıfları. Kabininizin korunması veya eski bir makinenin yenilenmesi için mükemmel seçeneklerdir.

 • Promo Image

  AGCO Parts Ürün Paketleme

  Balyalama işlemlerinizin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz ve ister silindirik balyalar için ince ip, ister büyük prizmatik balyalar için son teknoloji ürünü yüksek yoğunluklu ip olsun, her türlü ihtiyacınızı karşılayacak ipler sunuyoruz.

  Tüm ürünlerimiz, en yeni makinelerin yüksek taleplerini karşılamak ve maksimum performans ve iş kapasitesi sunmak üzere tasarlanmıştır.

 • Promo Image

  Hayboss ve Balers Choice Koruyucu

  Balyalama işleminizden en yüksek verimi elde etmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanan Hayboss programı, her yapı veya türde balya için çok çeşitli koruyucu uygulama donanımları sunuyor.

  Balya işaretleme ve GPS ürün haritalandırma seçeneklerinin yanı sıra hassas nem takibi işlevini de kullanan Hayboss sistemi, %28’e varan nem içeriğiyle güvenli bir balyalama imkanı sunuyor ve günde %30’a kadar daha fazla iş kapasitesi sağlıyor. Balya kalitesinin ciddi ölçüde artırılması, daha yüksek yem kalitesi ve daha fazla kârlılık anlamına gelir. Baler's Choice, balyalarınızın taze kalmasına yardımcı olur ve küf oluşumunu engeller.

 • Promo Image

  Sparex – 1. Tercihiniz

  Aşınma parçaları, PTO ürünleri, aydınlatma, hidrolik sistem, hasat ürünleri ve hatta ilaçlama için yedek parça arıyorsanız, ilk tercihiniz Sparex olsun. Sparex, Valtra bölge bayinizden edinebileceğiniz geniş ürün yelpazesiyle tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

  Köklü bir pazar lideri olan Sparex, size birinci sınıf kalite sunar ve hemen ertesi gün gönderilmek üzere depolarda hazır bekleyen 50.000’in üzerinde ürünüyle, tüm sene boyunca ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sağlar.

 • Promo Image

  AGCO Parts Aküler

  OE onaylı akülerimizle tüm yıl hareket halinde olun. En yüksek teknik özelliklerle üretilen ve tarım makinelerinin zorlu taleplerini yerine getirmek için tasarlanan akülerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

  Geniş ürün yelpazemiz ayrıca otomotiv, ticari araç, motosiklet ve 4 tekerlekli motosiklet akülerini ve hatta denizcilik ve golfçülük için yaşam akülerini de kapsar. Kullanımınıza en iyi uyan aküyü tespit etmenize yardımcı olması için akü kılavuzumuzu inceleyiniz. Hepsine Valtra bölge bayinizden ulaşabilirsiniz.

 • Promo Image

  AdBlue®

  Makinenizin AdBlue’ya mı ihtiyacı var? Öyleyse biz temin edebiliriz. Valtra bayiniz, özel pompa ekipmanıyla beraber, 10 litrelik bidonlardan 1000 litrelik konteynerlere kadar, çok çeşitli boyutlarda AdBlue tedarik ederek tüm yıl boyunca durmaksızın çalışmanızı sağlar.

  Valtra bayiniz ayrıca, çalıştırdığınız makinelerin sayısına ve türüne bağlı olarak AdBlue hakkında ve ihtiyaçlarınızın neler olabileceğiyle ilgili size tavsiyelerde de bulunabilir. Ayrıca daha fazla bilgi ve sık sorulan sorular için lütfen Pratik Sürücü Kılavuzu’una bakınız.

 • Promo Image

  El Aletleri ve Elektrikli Aletler

  İş ne olursa olsun, gereken aletler bizde var! Draper Tools gibi saygın ve köklü markalara ait yüksek kaliteli el aletlerinden, Milwaukee gibi yüksek performanslı elektrikli alet markalarına kadar, bölge bayinizde ihtiyacınız olan her şeyi bulacaksınız.

  Priz setleri, İngiliz anahtarları, seyyar krikolar, matkaplar, elektrikli tornavidalar, öğütücüler, diskler ve daha pek çok aletten meydana gelen geniş ürün yelpazesiyle Valtra bayiniz, tüm ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamanızı sağlıyor.

 • Promo Image

  Valtra Marka Ürünleri

  Makinelerimiz gibi, çok çeşitli ürünlerimiz de üstün performansı, güvenilirliği, rahatlığı ve tavizsiz kaliteyi bir araya getirir. Valtra operatörleri için iş kıyafetleri, açık hava faaliyetleri için giysiler, çocuk kıyafetleri, bebek kıyafetleri ve oyuncakları, koleksiyon parçaları ve her yerdeki Valtra tutkunları için hediyeler içeren geniş Valtra ürün yelpazemiz herkesin ihtiyacını karşılar. Yeni broşürümüzü inceleyin ve elbette, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek Valtra bölge bayinizi ziyaret edin.

 • Promo Image

  Clarion Radyoları

  Valtra bayinizde sadece en iyiler bulunur! Bu nedenle araç ortamınız için Clarion radyolarını tavsiye ediyoruz. Sade ve kolay ünitelerden, tam donanımlara kadar, Clarion ürünleri DAB, iPod & telefon bağlanabilirlik özelliği ve Bluetooth dahil olmak üzere tüm gereksinimleri karşılayarak, sadece tarlada şarkı söyleyerek çalışmanızı değil, yollarda da güvenle gitmenizi sağlar. Dünyaca ünlü bir isim ve araç eğlence sistemlerinde bir dünya lideri olan Clarion, ister traktör, ister ticari araç, 4x4 veya otomobil olsun, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler sunar.

 • Promo Image

  Motec Camera Systems

  With the Motec camera systems we offer the right solution for every agricultural machine! Cameras provide the driver with a better overview of their harvesting machine or tractor. Work processes can be observed more precisely and more efficiently, and trailers and attachments can be maneuvered more securely. Dead angles are brought to life with Motec camera systems!

TAMAMLAYICI ÜRÜN VİDEOLARI

Valtra Parça Ömrü

Valtra Yakıt Tüketimi

Valtra Yağ Tüketimi

Valtra Güç