Kendinizi başarıya hazırlayın

Kabin konforunun olmaması bu verimli ilişkiyi bozuyor mu?

Siz ve Massey Ferguson traktörünüz verimli bir ekipsiniz.

Ama belki de birlikte kaliteli zaman geçirmeye daha fazla odaklanmanız gerekiyordur. Çalışma gününüzün bir ızdırap değil, her zaman bir keyif olmasını sağlamak için kabin geliştirmelerinden faydalanın.

Muhtemelen traktörünüz, kabininize biraz daha fazla çaba harcadığınız için size teşekkür edecek.

Mükemmel uyum

kendiniz için mükemmel iş yerini yaratın

 • Promo Image

  Zinde olun

  Kabininizde serin ve temiz hava soluyarak o eski enerjiye yeniden sahip olun ve yorgunluğu önleyin. Klima bakımı ve yeni kabin filtreleri ile kabininizi tazeleyin. Sağlığınızı koruyun, polen ve tozdan arının.

 • Promo Image

  Daha rahat bir ortama kavuşun

  Bel desteği ve titreşim koruması ile kabininizde daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Massey Ferguson operatör koltuğu maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için desteği en üst düzeye çıkararak uzun çalışma saatlerinin ağrısız geçmesini sağlar.

 • Promo Image

  Önemsediğinizi gösterin

  Traktörünüze hak ettiği ilgiyi verin. AGCO bakım ve depolama ürünleri yelpazesiyle temizlik ve düzen alışkanlıklarınızı geliştirin. Çalışmak için derli toplu, temiz bir yer yaratın.

 • Promo Image

  Daha fazla dikkat gösterin

  Geri görüş kamerasıyla tarla ekipmanınızı veya makinenizi, kabininizin güvenliği ve konforundan ayrılmadan kolayca izleyebilirsiniz. Sizi ve diğerlerini güvende tutar.

 • Promo Image

  Her şeyi daha net görün

  Orijinal AGCO çalışma lambalarının size yolu aydınlatmasına izin verin. Doğal ışığın zayıf olması sizi durdurmasın. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 • Promo Image

  Kabininize çeki düzen verin

  Sağlam ve dayanıklı paspaslarınız olduğunda en çamurlu botlar bile kabininizi mahvetmeyecektir. Hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.

 • Promo Image

  Gözle görülür bir iyileştirme yapın.

  Massey Ferguson bayinizden silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler ve cam ve aynalar hakkında bilgi isteyin. Kabininizde mümkün olan en iyi görüş alanına sahip olduğunuzdan emin olun.

 • Promo Image

  İşleri eğlenceli hale getirin

  Orijinal AGCO radyo serisi ve Bluetooth ve telefon bağlantısı ile kabininizde uygun atmosferi yaratın. Eğlence parmak uçlarınızda.

MF 8S

Konfor için Tasarlandı

Konfor, görüş kabiliyeti ve kontrolde YENİ BİR ÇAĞ.

MF 8S, 6,6 m2 cam yüzey ve eğimli ön camıyla güvenlik, kullanım kolaylığı ve yapılan iş üzerinde tam kontrol sağlar.

Ferah bir alan, konfor, görüş kabiliyeti, sessizlik, kullanım kolaylığı, bağlanabilirlik kapasitesi ve kaliteyi harmanlayan son derece verimli bir ortam. Çünkü daha verimli bir operatörün, daha fazla kazanç yaratacağının farkındayız.

Kendinizi başarıya hazırlayın

 • Promo Image

  BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN AKSESUARLAR

  Orijinal Massey Ferguson Aksesuarlarıyla daha fazlasını yapabilirsiniz.

SMART FarmingSMART Akıllı Tarım

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artarken siz de hiç durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Massey Ferguson makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için şartlara uyum sağlayabiliyor. MF Rate Control (Değişken Oran Kontrolü) ve Section Control (Bölüm Kontrolü) işlevlerinden MF Connect’e kadar akıllı tarım özellikleri. Massey Ferguson Connect ve Rehberlik sistemlerini kullanarak hassas tarım uygulayın ve hem tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden hem de yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın.

SMART Safety

SMART Safety

Güvenliğe öncelik verin

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi artırır ama daha da önemlisi çiftlik güvenliğini korumanıza yardımcı olur. Her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir ortam yaratarak kazaları azaltabilir ve yorgunlukla mücadele edebilirsiniz. Bu kısa, faydalı ve pratik kılavuzlara göz atmak için biraz zaman ayırın ve çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın.

BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN AKSESUARLAR

Orijinal Massey Ferguson aksesuarları, bir Massey Ferguson traktöründen beklenen üst düzey dayanıklılığı ve performansı sunar.