Drive Smart | TR | Massey Ferguson

DRIVE SMART

SIZIN IÇIN EN UYGUN KABINI YARATIN

Çiftlikte uzun saatler boyunca çalışırken konfor çok önemlidir.

Size uygun bir kabin yaratarak kendinizi yorgunluktan kurtarın ve dikkatinizi daha uzun süre koruyun. Doğru koşullar, en zorlu günlerinizde bile en iyi performansınızı göstermenize yardımcı olur.

Verimliliği kabininizin içinden yükseltin

Uzun çalışma saatlerinde performansınızı artırmak için kabininizi kendinize uygun şekilde uyarlayın. Optimum görüş kabiliyeti, koltuk desteği, kabin havalandırması ve özellikleri etkinleştirme imkânı; bunların hepsi en iyi performansınızla çalışmanızı sağlar. Çok çeşitli özel Massey Ferguson ürün ve hizmet seçeneğinden faydalanın ve verimliliğinizi artırmak için konforunuza yatırım yapın.

Koltuk evrimiConnect

Koltuk, sadece oturulacak bir yer değildir. Bugün bir Massey Ferguson operatör koltuğu çok daha fazlasını yapabilir. Maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için desteği en üst düzeye çıkararak uzun çalışma saatlerinin ağrısız geçmesini sağlar. Tam oturan orijinal bir Massey Ferguson koltuk kılıfı ile koltuğunuzu koruyun.

Kabininizioluşturun

Kabindeki hava kalitesini koruyunKeep your cool

Kabin ortamınız doğru olduğunda en yüksek performansınızı gösterirsiniz. İyi havalandırma yorgunluğu engeller. Düzgün bir kabin havalandırması sağlayarak sağlığınızı koruyun ve kabini polen ve tozdan arındırın. Şimdi klimanız için bir servis rezervasyonu yaptırın ve bu sezon rahat bir nefes alın.


Ekstra bir çift gözle güvende olunStay safe with an extra pair of eyes

Gözünüzü yapılan işten ayırmayın - tarla ekipmanınızı veya makinenizi kabininizin güvenli konforundan izleyip kontrol edin.


Görünür şekilde daha iyi bir aydınlatmaVisibly better lighting

Doğal gün ışığı kısıtlı olduğunda Orijinal AGCO çalışma lambaları size yol gösterir. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Saklama alanı çözümleriStorage solutions

Cep telefonunuzu yanlış yere koymaya devam mı ediyorsunuz? Kabininizi düzenlemenin zamanı geldi. Massey Ferguson telefon tutucu ile cep telefonunuz her zaman elinizin altında olacaktır. Belge ve bardak tutucular ile kabininizi verimli bir çalışma alanı haline getirin. Kabininiz için özelleştirilmiş bir buzdolabı ile uzun bir çalışma gününde kendinizi soğuk bir içecekle ödüllendirin.


Her türlü havaya karşı korumaWeather-proof protection

Sağlam ve dayanıklı yer paspasları hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.


Eğlence seçeneklerinizi üst seviyeye çıkarınUpgrade your entertainment options

DAB, Bluetooth, iPod ve telefon bağlantı özelliği - Orijinal AGCO radyo ürün yelpazesi sayesinde kullanımı kolay ve çok kapsamlı seçenekler parmaklarınızın ucunda.


Kabininiz için mükemmel bakımThe very best care for your cab

Makinenizin mükemmel görünmeye devam etmesi için iç mekan temizleyicileri ve dış yüzey parlatıcı şampuanı dahil olmak üzere çok çeşitli bakım ürünleri sunuyoruz.


Daha net bir görüş kabiliyetiA clearer view

Kabininizden sağladığınız görüş kabiliyeti hakkında endişeleriniz mi var? Bayiniz size yardımcı olabilir – silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler, cam ve aynalar hakkında bilgi alın.


SMART Akıllı TarımConnect

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artıyor ve siz durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Massey Ferguson makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için uyum sağlayabiliyor. MF Rate Control (Oran Kontrolü), Section Control (Bölüm Kontrolü) ve MF Connect: Akıllı çözümleri kullanarak hassas tarım uygulayın ve tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden ve yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın.

SMART SafetyConnect

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi artırır ama daha da önemlisi çiftlik güvenliğini korumanıza yardımcı olur. Her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir ortam yaratarak kazaları azaltabilir ve yorgunlukla mücadele edebilirsiniz. Bu kısa, faydalı ve pratik kılavuzlara göz atmak için biraz zaman ayırın ve çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın.