Bu, eski seri üretim makineler için sunduğumuz orijinal AGCO Parçaları yelpazemizdir. Massey Ferguson’unuz için ömür boyu destek sunmaya kararlıyız.

AGCO 10+ Parts ile Massey Ferguson traktörünüzün orijinalliğini koruyun

10+ Massey Ferguson yedek parça yelpazesi, MF 35 serisinden MF 6400 serisine kadar traktörler için, en sık değiştirilen parçaları içerir.

10+ Massey Ferguson yedek parça yelpazesi size şunları sunar:

  • Rekabetçi fiyatlar
  • Massey Ferguson traktörünüzün en yüksek performansı koruyacağına dair güvence
  • Bir orijinal AGCO parçası ve bunun sonucunda da Massey Ferguson traktörünüz için orijinal kalite
  • AGCO’nun 12 aylık 10+ Massey Ferguson parça garantisi güvencesi

AGCO'nun 10+ programı, bir Massey Ferguson parçası satın aldığınızda, traktörünüzün hak ettiği kaliteye sahip olmanızı ve Massey Ferguson markasının mirasını ve tarihini korumanızı sağlar.

#KeepItMF ile sosyal medya üzerinden bizimle iletişime geçin ve AGCO 10+ Massey Ferguson Parçalarıyla traktörlerinin orijinalliğini koruyan diğer Massey Ferguson sahipleriyle tanışın.

10+ Videoları

2016’da Massey Ferguson ile güçlerini birleştiren Union Hall RNLI, fon toplama faaliyeti olarak düzenlediği çekilişte kazanan kişiye, orijinal AGCO 10+ Parts parçaları kullanılarak restore edilen bir MF 135 verdi.

AGCO ve Massey Ferguson’u yıllarca Nick Rew’den daha fazla gururla temsil eden çok fazla insan yoktur. AGCO’nun en uzun süre hizmet veren çalışanlarından biri olan Nick, eşsiz deneyimini ve bilgisini kullanarak 10+ programını yönetiyor ve eski seri traktörlerin de parça ve servis temininde orijinal ürünlere ulaşmasını sağlıyor.

En prestijli iki serimizin bu seneki yıl dönümlerini kutlamak amacıyla, takipçilerimizden ve hayranlarımızdan fotoğraflarını göndermelerini istedik.

Para ve zaman tasarrufu sağlar ve sizi bir sürü sıkıntıdan kurtarır! Makinenizin servisi ve bakımı sırasında Orijinal AGCO parçalarından vazgeçmemenin neden önemli olduğunu keşfedin.

Bir klasik Massey Ferguson 165’in parçalarına ayrılıp, bakımdan geçirilip, orijinal Massey Ferguson 10+ parçaları kullanılarak nasıl yenilendiğini görmek için bu videoyu izleyin.