Sektör lideri bir bakım ve garanti sözleşmesiyle Valtra yatırımınızı koruyun.

Servis ve Bakım Seçenekleriniz

Valtra için servis desteğinizi Premium Care ile özelleştirin. Makineniz için hangi servis planının veya servis ve uzatılmış garanti paketinin doğru olduğu hakkında görüşmek üzere bugün bayinizle irtibata geçin.

Valtra’nız için Bayi Servisi

 • Promo Image

  Tek Seferlik Servis

  Valtra bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

  Servis, sadece yağ ve filtre değiştirmek değildir. Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

  Makinenizi bayinize getirmeniz, en yeni yazılım güncellemelerini ve kalibrasyonları yaptırmanızı sağlar. Makineniz en yüksek verimlilik seviyesinde tutulur.

  Valtra bayinizle bugün iletişime geçerek bir servis randevusu alın.

 • Promo Image

  Valtra Care – Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmeleri

  Valtra Care ise, masrafları Valtra makinenizi satın aldığınız noktada sabitler, optimum performans sağlar, verimliliği garantiler ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarırsınız. Valtra Care spaketlerimiz, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş Valtra Care servis çözümleri, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak esnekliğe sahiptir:

  Düzenli Bakım için Servis Sözleşmesi

  Bu servis paketi, yeni ve kullanılmış makineler için 10.000 saate kadar, tüm önceden belirlenmiş bakım işlemlerini içerir. Profesyonel servis, Valtra tarafından eğitilen teknisyenler tarafından (yerinde veya Valtra bayisinin tesisinde), üreticinin tavsiye ettiği aralıklara ve kontrol listelerine göre gerçekleştirilir.

  Onarım için Uzatılmış Garanti

  Uzatılmış garanti sözleşmelerimiz, onarım maliyetlerine (yıpranma hariç) karşı güvenlik sağlar ve size tam bir iç rahatlığı sunar. Esnek paketler üç muafiyet seviyesi sunar (0€, 290€ or 590€) ve 5 yıla veya 6.000 saate kadar mevcuttur.*

  Ayrıca program Valtra tarafından uygulanır. Yani bayiniz, doğrudan Valtra ile görüşerek sizin adınıza sigorta işlemi taleplerinde bulunur. Böylece üçüncü tarafın sürece dahil olma gerekliliği ve buna bağlı olarak işlemlerin gecikmesi ihtimali ortadan kaldırılır.

  Uzatılmış garantiye, makinenizin kaydından sonraki 12 ay içinde başvurabilirsiniz ve bu da size garanti kapsamı için gereken çalışma saatini düşünmeniz için zaman tanır.

  Uzatılmış garantinin geçerli olması için servis işleminin gerçekleştirilmiş olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu, bir servis sözleşmesiyle veya “anında öde” esasıyla gerçekleştirilebilir.

  Valtra Care hakkında görüşmek ve ayrıntılı bir fiyat teklifi almak için bugün Valtra bayinizi arayın.

  *Şartlara tabidir ve belli pazarlar ve modeller için geçerlidir.

 • Promo Image

  Eski Makine Servisi

  Son servisinizi yaptıralı uzun zaman olduysa, Valtra bayiniz bir görsel sağlık kontrolü gerçekleştirerek, istendiği takdirde bir ara servis veya ana servis için size fiyat teklifi sunabilir.

  Her servis, fren, debriyaj, direksiyon, motor, soğutma, yakıt ve elektrik sistemi performansıyla ilgili kapsamlı bir arıza ve durum raporu içerir.

  Görsel sağlık kontrolü ve servis arıza ve durum raporları, eski makinelerinizin bakımıyla ilgili akıllıca kararlar vermenize yardımcı olur.

MultiMedya

AGCO makinenizi, AGCO bayiniz tarafından sezon dışında kontrol ettirmeniz için beş ana neden.