Sunduğumuz ürün yelpazesiyle Massey Ferguson’unuz için ömür boyu destek sağlıyoruz.

Massey Ferguson traktörleri ve tarım makineleri söz konusu olduğunda, parça ve hizmet için “orijinal tercih” tek doğru tercihtir. AGCO’nun kaliteli ürünlerden oluşan böylesine kapsamlı ürün yelpazesiyle ve bayi uzmanlığıyla, makinenizin orijinalliğini korumamanız için hiçbir neden yok!

Sattığımız bütün Massey Ferguson makinelerinin tam sorumluluğunu alıyor ve hepsiyle büyük gurur duyuyoruz. Yüksek teknoloji ürünlerinden ve yeni makineler için çok geniş bir aksesuar yelpazesinden, tarım makineleri ve traktörler için yeniden üretilmiş orijinal parçalara ve daha eski modeller için 10+ Massey Ferguson parçalarına kadar, en başından itibaren ve Massey Ferguson’unuzun tüm kullanım ömrü boyunca her zaman yanınızdayız.

Tüm bunların yanında, tamamlayıcı ürünlerden ve Massey Ferguson ürünlerinden oluşan geniş yelpazemiz sayesinde bayinizin gerçekten de tüm çiftlik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamasını sağlıyoruz.

Multimedya

Beauvais’de Mühendislik Direktörü olan Olivier, Massey Ferguson ailesinin tam kalbinde çalışıyor. Markaya karşı tutkusunu, yarının traktörlerini tasarlamak ve bugünün traktörlerini mükemmelleştirmek için kullanıyor. Daha fazlası için Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunu izleyin.

Massey Ferguson bayiniz tarafından takılan orijinal AGCO Parçaları kullanmanın neden bu kadar önemli olduğunu görmek için videomuzu izleyin.

 

AGCO Parts ile desteklenen bir çiftçinin yaşamındaki bir gün.

MASSEY FERGUSON’UNUZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI NEDEN ÖNEMLİDİR?

  • Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM)

    Massey Ferguson’unuzun her bir parçası, traktörünüzün performansının, güvenilirliğinin ve bütünlüğünün vazgeçilmez bir öğesidir. Sadece, orijinal mühendislik özelliklerine göre üretilen ve test edilen Orijinal AGCO Parçaları, Massey Ferguson traktörünüze mükemmel şekilde uyma ve en yüksek performansla çalışma garantisi verir.

  • DAHA FAZLA PERFORMANS & VERİMLİLİK

    Traktörünüzün güvenilirliği hakkında endişelenmek için çok meşgulsünüz. Orijinal AGCO Parçaları, yıl boyunca sağlanan en üst seviye performansın ve verimli makine çalışmasının getirdiği iç rahatlığını sunar.

  • 12 AY GARANTİ

    Orijinal AGCO Parçaları 12 aylık garanti kapsamındadır.