Bir Valtra makinesine yatırım yaptığınızda, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi AGCO’nun desteğini arkanıza alırsınız.

Valtra Bayi Servisi: AGCO desteğiyle

AGCO, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketidir. Müşterilerimize ve makinelerine birinci sınıf satış sonrası servis desteği sunmamızı sağlayan bilgi birikimimizle, deneyimimizle ve altyapımızla gurur duyuyoruz.

 • Promo Image

  AGCO Tech Connect

  Yeni küresel aracımız olan AGCO Tech Connect, AGCO bayilerindeki servis teknisyenlerinin tek bir çevrimiçi platformla, makine servisi veya bakımı konularında AGCO tarafından sunulan tüm teknik bilgiye ve destek hizmetlerine erişmeleri sağlanır. Bu bilgiler ve AGCO uzmanlarıyla elektronik olarak doğrudan iletişim kurabilme imkanı sayesinde, bayi servis teknisyenleri makinenin problemlerini hızla teşhis edip gidererek, iş kesintisi sürelerini en aza indirir. Tech Connect’in uygulanması, bayilerimizi birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaları için destekleme konusunda AGCO’nun büyük yatırımlar yapma taahhüdünün bir parçasıdır.

 • Promo Image

  Teknik Destek Grubu Ekibi

  Bayi teknisyenleriniz, Valtra makinelerindeki arızaların teşhisi ve onarımı için AGCO Akademisi’nden en iyi eğitimleri almıştır. Ama ihtiyaç duyduklarında, ekstra destek almak üzere teknik konuları AGCO’nun Teknik Destek Grubu’na da iletebilmektedirler. Tüm ana pazarlarımızda yer alan Teknik Destek Grubu ekiplerimiz 7/24 telefonun diğer ucundadır.

 • Promo Image

  AGCOnet

  Teknisyenlerin, atölyede veya arazide olmaları fark etmeksizin, AGCO Net Intranet kütüphanesine doğrudan erişimi vardır. Günlük olarak güncellenen bu kütüphanede makinelerimizle ilgili en son haberler ve teknik bilgiler yer alır.

 • Promo Image

  Parça Mevcudiyeti

  Bayiniz, gelişkin bir lojistik kullanılarak sevkıyatı yapılan, AGCO’nun geniş orijinal yedek parça stoklarına erişime sahiptir. Ürünler Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’daki AGCO bayilerine, Fransa’nın Ennery şehrindeki ana parça depomuz ve tüm müşterilere üst düzey parça mevcudiyeti sunmak amacıyla stratejik şekilde yerleştirilmiş on uydu depomuz tarafından sağlanır.