Sizi ve Fendt makinelerinizi, kullanım ömrü boyunca destekleyecek ürünler sunmayı amaçlıyoruz.

Yatırımınızı korumak ve Fendt makinenizin benzersiz performans seviyesini devam ettirmek için orijinal AGCO parçalarından vazgeçmeyin. Kaliteli ürünlerden oluşan kapsamlı ürün yelpazemizle ve bayi uzmanlığımızla, makinenizin orijinalliğini korumamanız için hiçbir neden yok!

Artık üretilmeyen traktör modelleri için bile orijinal parça sağlanmaya devam edilir. Fendt makinenizin yaşı ne olursa olsun, size istediğiniz parça çözümünü sunuyoruz; yüksek teknoloji ürünlerinden ve çok geniş bir aksesuar yelpazesinden, yeniden üretilmiş orijinal parçalara kadar, en başından itibaren ve tüm kullanım ömrü boyunca her zaman yanınızdayız. Sattığımız her Fendt için tam sorumluluk alıyoruz.

Tüm bunların yanında, tamamlayıcı ürünlerden ve Fendt marka ürünlerden oluşan geniş yelpazemiz sayesinde bayinizin gerçekten de tüm çiftlik ihtiyaçlarınızı tek bir noktadan karşılamasını sağlıyoruz.

Farklı ürün yelpazelerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki bağlantılara tıklayınız.

multimedya

Eski Seri Ürünler Müdürü olan Nick, eski Fendt traktörlerinin sahiplerine orijinal parça ve servis erişimi sağlamak için çok önemli bir görev yürütüyor. Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunda bizi Fendt Klasik programıyla tanıştırıyor.

Parçaların Ardındaki İnsanlar serimizin son videosunda Josef Kreuzer ile tanışıyoruz. Almanya’nın Marktoberdorf şehrinde Fendt Geliştirme Departmanında çalışan Josef, prototiplerin yapımında kullanılan yeni teknolojilerle çalışmaktan ve bu heyecan verici ve tatmin edici çalışma ortamındaki mükemmel işbirliğinden son derece keyif alıyor.

Fendt bayiniz tarafından takılan orijinal AGCO Parçalarını kullanmanın neden bu kadar önemli olduğunu görmek için videomuzu izleyin.

AGCO Parts ile desteklenen bir çiftçinin yaşamındaki bir gün.

FENDT’İNİZ İÇİN ORİJİNAL AGCO PARÇALARI NEDEN ÖNEMLİDİR?

  • Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM)

    Fendt’inizin her bir parçası, traktörünüzün performansının, güvenilirliğinin ve bütünlüğünün vazgeçilmez bir öğesidir. Sadece, orijinal mühendislik özelliklerine göre üretilen ve test edilen Orijinal AGCO Parçaları, Fendt’inize mükemmel şekilde uyma ve en yüksek performansla çalışma garantisi verir.

  • DAHA FAZLA PERFORMANS & VERİMLİLİK

    Traktörünüzün güvenilirliği hakkında endişelenmek için çok meşgulsünüz. Orijinal AGCO Parçaları, yıl boyunca sağlanan en üst seviye performansın ve verimli makine çalışmasının getirdiği iç rahatlığını sunar.

  • 12 AY GARANTİ

    Orijinal AGCO Parçaları 12 aylık garanti kapsamındadır.