Drive Smart | TR | Fendt
Kabininizin bakımını ihmal etmeyin, verimliliğinizi düşürmeyin.

DRIVE SMART

Konfor – performansınız için çok önemlidir

Çiftlikte uzun saatler boyunca çalışırken konfor çok önemlidir.

Size uygun bir Fendt kabini yaratarak kendinizi yorgunluktan kurtarın ve dikkatinizi daha uzun süre koruyun. Doğru koşullar, en zorlu günlerinizde bile en iyi performansınızı göstermenize yardımcı olur.

Verimliliği kabininizin içinden yükseltin

Uzun saatler boyunca çalışırken performansınızı artırmak için Fendt kabininizi kendinize uygun şekilde uyarlayın. Optimum görüş kabiliyeti, koltuk desteği, kabin havalandırması ve özellikleri etkinleştirme imkânı; bunların hepsi, en verimli şekilde çalışmanızı sağlar. Çok çeşitli özel Fendt ürün ve hizmet seçeneğinden faydalanın ve verimliliğinizi artırmak için konforunuza yatırım yapın.

Koltuk evrimiSeat evolution

Koltuk, sadece oturulacak bir yer değildir. Bugün bir Fendt operatör koltuğu çok daha fazlasını yapabilir. Maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için desteği en üst düzeye çıkararak uzun çalışma saatlerinin ağrısız geçmesini sağlar. Ayrıca koltuğa tam oturan orijinal bir Fendt koltuk kılıfı ile koltuğunuzu koruyabilirsiniz.

Kabininizioluşturun

Kabindeki hava kalitesini koruyunKeep your cool

Kabin ortamınız doğru olduğunda en yüksek performansınızı gösterirsiniz. İyi havalandırma yorgunluğu engeller. Düzgün bir kabin havalandırması sağlayarak sağlığınızı koruyun ve kabini polen ve tozdan arındırın. Klimanız için bir servis rezervasyonu yaptırmanın şimdi tam zamanı.


Ekstra bir çift gözle güvende olunStay safe with an extra pair of eyes

Gözünüzü yapılan işten ayırmayın - tarla ekipmanınızı veya makinenizi kabininizin güvenli konforundan izleyip kontrol edin.


Görünür şekilde daha iyi bir aydınlatmaVisibly better lighting

Doğal gün ışığı kısıtlı olduğunda Orijinal AGCO çalışma lambaları size yol gösterir. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.


Saklama Alanı ÇözümleriStorage solutions

Cep telefonunuzu yanlış yere koymaya devam mı ediyorsunuz? Kabininizi düzenlemenin zamanı geldi. Bir telefon tutucu ile cep telefonunuza kolayca ulaşabilirsiniz. Belge ve bardak tutucuları kullanarak kabininizi verimli bir çalışma alanı haline getirin. Fendt kabininiz için özel hazırlanmış bir buzdolabı ile içeceklerinizin soğuk kalmasını bile sağlayabilirsiniz.


Her türlü havaya karşı korumaWeather-proof protection

Sağlam ve dayanıklı yer paspasları hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.


Eğlence seçeneklerinizi üst seviyeye çıkarınUpgrade your entertainment options

DAB, Bluetooth, iPod ve telefon bağlantı özelliği - Orijinal AGCO radyo ürün yelpazesi sayesinde kullanımı kolay ve çok kapsamlı seçenekler parmaklarınızın ucunda


Kabininiz için mükemmel bakımThe very best care for your cab

Makinenizin mükemmel görünmeye devam etmesi için iç mekan temizleyicileri ve dış yüzey parlatıcı şampuanı dahil olmak üzere çok çeşitli bakım ürünleri sunuyoruz.


Daha net bir görüş kabiliyetiA clearer view

Kabininizden sağladığınız görüş kabiliyeti hakkında endişeleriniz mi var? Bayiniz size yardımcı olabilir – silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler, cam ve aynalar hakkında bilgi alın.


SMART Akıllı TarımSMART Farming

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artıyor ve siz durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Fendt makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için uyum sağlayabiliyor. Fendt Variable Rate Control (Değişken Oran Kontrolü), Section Control (Bölüm Kontrolü) ve Fendt Smart Connect: Akıllı çözümleri kullanarak hassas tarım uygulayın ve tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden ve yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın.  

SMART SafetySMART Safety

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi artırmanın yanı sıra iyi bir çiftlik güvenliği sağlamanın da önemli bir yoludur.  Her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir ortam yaratarak kazaları azaltın ve yorgunlukla mücadele edin. Çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın. Bu kısa ve pratik kılavuzlara göz atın.