Kendinizi başarıya hazırlayın

Bu verimli ortaklığı sürdürün

Siz ve Fendt traktörünüz verimli bir ekipsiniz.

Ama kabininiz için biraz daha fazla çaba harcarsanız traktörünüz size teşekkür edebilir. Kabin iyileştirme seçenekleri ve bakım ürünleri, kabinde geçirdiğiniz vaktin her zaman verimli olmasını sağlayacaktır.

Traktörünüz sizinle konuşabilseydi ne gibi değişiklikler isterdi?

Mükemmel uyum

sizin için en uygun kabin

 • Promo Image

  Zinde kalın

  Kabininizde serin ve temiz hava soluyarak o eski enerjiye yeniden sahip olun ve yorgunluğu önleyin. Klima bakımı ve yeni kabin filtreleri ile kabininizi tazeleyin. Sağlığınızı koruyun, polen ve tozdan arının.

 • Promo Image

  Daha rahat bir ortama kavuşun

  Fendt operatör koltuğuyla, maruz kaldığınız titreşimi minimuma indirerek ve omurganız için maksimum destek sağlayarak daha uzun süre ve daha etkili çalışabilirsiniz.

 • Promo Image

  Önemsediğinizi gösterin

  AGCO bakım ve depolama ürünleri yelpazesiyle temizlik ve düzen alışkanlıklarınızı geliştirin. Çalışmak için derli toplu, sağlıklı bir yer yaratın.

 • Promo Image

  Daha fazla dikkat gösterin

  Geri görüş kamerasıyla tarla ekipmanınızı veya makinenizi, kabininizin güvenliği ve konforundan ayrılmadan kolayca izleyebilirsiniz.

 • Promo Image

  Her şeyi daha net görün

  Orijinal AGCO çalışma lambalarının size yolu aydınlatmasına izin verin. Doğal ışığın zayıf olması sizi durdurmasın. Dikkatlice test edilen ve en yüksek standartlara göre üretilen bu lambalar sizi asla yarı yolda bırakmaz.

 • Promo Image

  Kabininize çeki düzen verin

  Sağlam ve dayanıklı paspaslarınız olduğunda en çamurlu botlar bile kabininizi mahvetmeyecektir. Hava nasıl olursa olsun kabininiz için sabit duran ve kaymayan bir zemin koruması sağlar.

 • Promo Image

  Gözle görülür bir iyileştirme yapın

  Bayinizden silecek lastikleri, silecek motorları, hazneler ve cam ve aynalar hakkında bilgi isteyin. Kabininizde mümkün olan en iyi görüş alanına sahip olduğunuzdan emin olun.

 • Promo Image

  İşleri eğlenceli hale getirin

  Orijinal AGCO radyo serisi ve Bluetooth ve telefon bağlantısı ile eğlence parmak uçlarınızda.

YENİ! Fendt Kumanda Kolu

Fendt ErgoSteer kumanda kolu, zamandan ve harcadığınız efordan tasarruf etmeniz için hassasiyet ve rahatlık sağlamak üzere tasarlandı. Kolay kullanımlı ergonomik direksiyon, makinenizi hassas bir şekilde kontrol etmenizi sağlarken omuz ve boyun bölgesini de korur. Daha açık bir görüş hattı ile Fendt ErgoSteer görüş kabiliyetinizi ve güvenliğinizi artırır.

Kendinizi başarıya hazırlayın

 • Promo Image

  BAYİ TARAFINDAN TAKILABİLEN AKSESUARLAR

  Orijinal Fendt Aksesuarlarıyla daha fazlasını yapabilirsiniz.

SMART FarmingSMART Akıllı Tarım

Makinenizin potansiyelini ortaya çıkarın

Çiftçiliğe yönelik talepler sürekli artarken siz de hiç durmadan yeni koşullara uyum sağlamaya çalışıyorsunuz. Neyse ki Fendt makineniz de üretkenliği ve verimliliği artırmak için şartlara uyum sağlayabiliyor. Fendt Rate Control (Değişken Oran Kontrolü) ve Section Control (Bölüm Kontrolü) işlevlerinden, Fendt Connect ve Rehberlik sistemlerine kadar akıllı tarım özellikleri. Akıllı çözümleri kullanarak hassas tarım uygulayın ve hem tohum ve gübre gibi temel tarım malzemelerinden hem de yakıttan tasarruf etmenin avantajından faydalanın.

SMART Safety

SMART Safety

Güvenliğe öncelik verin

Çalışma dostu, konforlu bir kabin verimliliğinizi artırmanın yanı sıra iyi bir çiftlik güvenliği sağlamanın da önemli bir yoludur.  Her yöne mükemmel görüş kabiliyeti ile stressiz bir ortam yaratarak kazaları azaltın ve yorgunlukla mücadele edin. Çiftlik güvenliği konusunda en iyi uygulamaların neler olduğunu kendinize hatırlatın. Bu kısa ve pratik kılavuzlara göz atın.