Bir Massey Ferguson makinesine yatırım yaptığınızda, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketi AGCO’nun desteğini arkanıza alırsınız.

Massey Ferguson Bayi Servisi: AGCO desteğiyle

AGCO, dünyanın en büyük tarım makineleri şirketidir. Müşterilerimize ve makinelerine birinci sınıf satış sonrası servis desteği sunmamızı sağlayan bilgi birikimimizle, deneyimimizle ve altyapımızla gurur duyuyoruz.

 • Promo Image

  AGCO Tech Connect

  Yeni küresel aracımız olan AGCO Tech Connect, AGCO bayilerindeki servis teknisyenlerinin tek bir çevrimiçi platformla, makine servisi veya bakımı konularında AGCO tarafından sunulan tüm teknik bilgiye ve destek hizmetlerine erişmeleri sağlanır. Bu bilgiler ve AGCO uzmanlarıyla elektronik olarak doğrudan iletişim kurabilme imkanı sayesinde, bayi servis teknisyenleri makinenin problemlerini hızla teşhis edip gidererek, iş kesintisi sürelerini en aza indirir. Tech Connect’in uygulanması, bayilerimizi birinci sınıf müşteri hizmeti sunmaları için destekleme konusunda AGCO’nun büyük yatırımlar yapma taahhüdünün bir parçasıdır.

 • Promo Image

  Teknik Destek Grubu Ekibi

  Bayi teknisyenleriniz, Massey Ferguson makinelerindeki arızaların teşhisi ve onarımı için AGCO Akademisi’nden en iyi eğitimleri almıştır. Ama ihtiyaç duyduklarında AGCO’nun Teknik Destek Grubu’ndan da ekstra destek alabilirler. Tüm ana pazarlarımızda yer alan Teknik Destek Grubu ekiplerimiz 7/24 telefonun diğer ucundadır.

 • Promo Image

  AGCOnet

  Teknisyenlerin, atölyede veya arazide olmaları fark etmeksizin, AGCO Net Intranet kütüphanesine doğrudan erişimi vardır. Günlük olarak güncellenen bu kütüphanede makinelerimizle ilgili en son haberler ve teknik bilgiler yer alır.

 • Promo Image

  Parça Mevcudiyeti

  Bayiniz, gelişkin bir lojistik kullanılarak sevkıyatı yapılan, AGCO’nun geniş orijinal yedek parça stoklarına erişime sahiptir. Ürünler Avrupa, Afrika ve Orta Doğu’daki AGCO bayilerine, Fransa’nın Ennery şehrindeki ana parça depomuz ve tüm müşterilere üst düzey parça mevcudiyeti sunmak amacıyla stratejik şekilde yerleştirilmiş on uydu depomuz tarafından sağlanır.

 • Promo Image

  AGCO Harvest Promise

  AGCO, olağanüstü satış sonrası hizmetleri sunma taahhüdümüzün bir örneği olarak 2014’ten bu yana AGCO Harvest Promise programını yürütmektedir. 2016’dan beri de, garanti kaydını takip eden ilk 3 yıl boyunca AGCO Harvest Promise programını sunma tahhüdü yaptığımızı bildirmekten mutluluk duyarız.

  Benzersiz AGCO Harvest Promise programımız kapsamında, kritik parçaları* 24 saat** içinde teslim edemediğimiz olağanüstü durumlarda AGCO bir yükleniciye ödeme yaparak, siz yeniden çalışabilir hale gelene kadar bu yüklenicinin devreye girip ürünlerin hasadını yapması sağlanır. ***

  Bu AGCO Harvest Promise güvencesi de, AGCO’nun sektör lideri satış sonrası desteği aracığıyla halihazırda sunulan geniş hizmet, ürün ve destek yelpazesindeki yerini almıştır. AGCO, bu olağanüstü satış sonrası desteğini sunmak için büyük yatırımlar yapıyor. Bunların hepsi tek bir amaca sahiptir: ürünleriniz hazır olduğunda hasat yapmanızı sağlamak. Hem de hiçbir vermeden.

  Program, seçilen belli pazarlarda, üretimde olan belirli hasat makineleri için geçerlidir.

  *Bayiniz, hangi parçaların AGCO tarafından “kritik” olarak sınıflandırıldığını hakkında bilgi verebilir
  **Deniz aşırı adalar için 48 saat
  ***Maksimum geri ödeme miktarı geçerlidir; biçerdöverler için 3.500 € ve büyük prizmatik balya makineleri için 2.000 €

Multimedya

AGCO Parts Hasat Desteği videomuzu izleyerek, bayinizden ve AGCO’dan, sadece hasat sırasında değil, yılda 365 gün 7/24 nasıl bir satış sonrası desteği alabileceğinizi görün.