Bayinizden sağlayacağınız Fendt Services ile yatırımınızı koruyun. Çalışma süresinde en üst nokta.

Servis ve Bakım Seçenekleriniz

İşinizi en iyi şekilde yapmak için en ileri mühendisliğe ve tasarıma yatırım yaptınız. Fendt Services ile bunu koruyun.

 • Promo Image

  Tek Seferlik Servis

  Fendt’inizi servis işlemi için en akıllı aleti herhangi bir dükkandan alamazsınız.

  Fendt bayinizdeki teknisyenler, Fendt tarafından kapsamlı bir model ve sistem eğitiminden geçirilmiştir. Ayrıca Fendt’e ve makinenizle ilgili en yeni teknik bilgilere doğrudan erişime sahiplerdir.

  Makinenizi servis için bayinize getirmek, en yüksek verimliliği elde etmenin en iyi yoludur. Bugün bayinizle iletişime geçin.

 • Promo Image

  Fendt Services – Servis ve Uzatılmış Garanti Sözleşmeleri

  Yeni ve kullanılmış Fendt makineleri için Servis sözleşmelerimize Uzatılmış Garanti sözleşmelerimize ise Fendt Care adını veriyoruz.

  Böylece masrafları Fendt makinenizi satın aldığınız noktada sabitler, optimum performans sağlar, verimliliği garantiler ve makinenin ikinci el değerini en üst seviyeye çıkarırsınız. Fendt Care paketlerimiz ayrıca, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak şekilde kişiselleştirilebilir. Kişiselleştirilmiş Fendt Care çözümleri, ödeme ve çalışma saati gereksinimlerinize uyacak esnekliğe sahiptir:

  Düzenli Bakım için Servis Sözleşmesi – Fendt Care Bronze

  Bu servis paketi, yeni ve kullanılmış makineler için 10.000 saate kadar, tüm önceden belirlenmiş bakım işlemlerini içerir. Profesyonel servis, Fendt tarafından eğitilen teknisyenler tarafından (yerinde veya Fendt bayisinin tesisinde), üreticinin tavsiye ettiği aralıklara ve kontrol listelerine göre gerçekleştirilir.

  Onarım için Uzatılmış Garanti – Fendt Care Silver

  Uzatılmış garanti sözleşmelerimiz, onarım maliyetlerine (yıpranma hariç) karşı güvenlik sağlar ve size tam bir iç rahatlığı sunar. Esnek paketler üç muafiyet seviyesi sunar (0€, 190€ or 490€) ve 8 yıla veya 10.000 saate kadar mevcuttur.*

  Ayrıca program Fendt tarafından uygulanır. Yani bayiniz, doğrudan Fendt ile görüşerek sizin adınıza sigorta işlemi taleplerinde bulunur. Böylece üçüncü tarafın sürece dahil olma gerekliliği ve buna bağlı olarak işlemlerin gecikmesi ihtimali ortadan kaldırılır.

  Uzatılmış garantiye, makinenizin kaydından sonraki 12 ay içinde başvurabilirsiniz ve bu da size garanti kapsamı için gereken çalışma saatini düşünmeniz için zaman tanır. Ayrıca var olan bir uzatılmış garantiyi daha uzun süreler için uzatma imkanını da sunuyoruz.

  Uzatılmış garantinin geçerli olması için servis işleminin gerçekleştirilmiş olması gerektiği unutulmamalıdır. Bu, bir servis sözleşmesiyle veya “anında öde” esasıyla gerçekleştirilebilir.

  Fendt Care hakkında görüşmek ve detaylı bir fiyat teklifi almak için bugün Fendt bayinizi arayın.

  *Şartlara tabidir ve belli pazarlar ve modeller için geçerlidir

FendtStarServiceUK

Multimedya

AGCO makinenizi, AGCO bayiniz tarafından sezon dışında kontrol ettirmeniz için beş ana neden.