Çiftliğinizdeki iş döngüsü dur durak bilmezken, makineniz hayati öneme sahiptir. Fendt bayinizin gerçekleştireceği sezon dışı muayenesi, zamanı en verimli kullanma şeklidir.

Fendt Sezon Dışı Servisi

Fendt bayiniz, 15 dakikalık görsel muayeneden, yarım veya tam günlük servis muayenesine kadar, ihtiyaçlarınıza ve makinenizin müsaitliğine uygun bir sezon dışı muayenesi düzenleyebilir. Bayi teknisyenlerimiz en yeni eğitimlere sahiplerdir. Hızlı ve etkin bir şekilde çalışırlar ve saatlik ücretlerinin karşılığını size fazlasıyla verirler.

Sezon dışı muayene şu anlama gelir:

  • Dikkat edilmesi gereken konuların ve önemli işlemler için zaman çizelgesinin içerildiği, herhangi bir mecburiyet getirmeyen, kapsamlı bir arıza ve durum raporu.
  • İş kesintisi riskinin azalması
  • En üst düzeyde makine verimliliği
  • Mahsul kaybının en aza indirilmesi

Son derece etkili bir sezon dışı muayenesi ve ilk seferde doğru onarımlar için hemen Fendt bayinizi arayın.

Sezon Sonrası Muayenesi

Makineniz tüm sezon çok sıkı bir şekilde çalıştı; bu nedenle depoya kaldırmadan veya bir sonraki işe koyulmadan önce, onu Fendt bayiniz tarafından muayeneden geçirtin. Bu işlem, kış süresince depoda kalan makinelerde minimum düzeyde bozulma, bir sonraki sezonda daha hızlı bir başlangıç ve tüm sene boyunca kullandığınız makinelerde sürekli bir verimlilik sağlar.

Sezon Öncesi Muayenesi

Makineniz muayeneden geçeli uzun bir zaman olduysa Fendt bayiniz size uygun bir seçenek önerebilir; görsel kontrolden veya kapsamlı bir hata ve durum raporu içeren bir muayeneden, tam servis ve muayeneye kadar pek çok seçenek sunulur. Böylece, önünüzdeki seneye yönelik akıllıca kararlar vermek için ihtiyacınız olan bilgilere sahip olursunuz.

Fendt bayinizde yaptırdığınız sezon öncesi muayenesiyle, bu sezon makinenizden en yüksek verimi alın.

Multimedya

Çiftliğinizdeki iş döngüsü dur durak bilmez. Her dakika önemlidir. Makineniz hayati önem taşır. Fendt bayinizden uzmanlık gerektiren bir sezon sonrası muayenesi için hemen bugün randevu alın.

AGCO makinenizi, AGCO bayiniz tarafından sezon dışında kontrol ettirmeniz için beş ana neden.