Ücretsiz Fuse deneme sürümü ile hedefinize tam isabet ettirin

SANTİMETRE HASSASİYETİYLE HEDEFİNİZE TAM İSABET ETTİRİN

 • MAKİNE VERİMLİLİĞİNİ OPTİMİZE EDİN

  Fuse akıllı tarım teknolojileri, Massey Ferguson makinenizden en iyi şekilde yararlanmanız için sizi destekler.
 • SANTİMETRE HASSASİYETİ

  Veriminizi en üst düzeye çıkarmak için santimetre hassasiyetine sahip Fuse hassas rehberlik sistemini kullanın.
 • %10’A VARAN VERİMLİLİK KAZANIMLARI

  Yakıt faturanızı düşürmek ve daha az israftan yararlanmak için, pahalı kaynakları akıllıca kullanmanızı sağlayan Fuse hassasiyetiyle tarım yapın.
 • ÜCRETSİZ FUSE DENEME SÜRÜMÜ

  Santimetre hassasiyetinin çiftliğinizde yaratabileceği farkı deneyimleyin. Massey Ferguson bayinizden ücretsiz Fuse denemesi isteyin.

 • Promo Image

  Hedefinize tam isabet ettirin

  Fiyat artışlarının yaşandığı bir dünyada verimliliği hedeflemek, maliyetlerinizi kontrol altında tutmanın etkili bir yoludur. Fuse hassas tarım çözümleri ile %10'a varan verimlilik tasarrufu sağlayabilirsiniz. 

  Akıllı tarımı stratejinizin bir parçası haline getirmenin zamanı geldi. İşte size santimetre hassasiyetini bizzat denemek ve bunun tarım yapma şekliniz üzerinde nasıl bir etkisi olduğunu görmek için bir fırsat.

 • Promo Image

  ÜCRETSİZ Fuse deneme sürümü

  CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO) düzeltme hizmetlerini içeren ÜCRETSİZ 10 günlük Trimble veya 30 günlük NovAtel* denemesi için başvurun. Ayrıntılı bilgi için Massey Ferguson bölge bayinize başvurunuz.

  Makineniz rehberlik sistemi kurulumuna hazır değil mi? Hassas tarım hakkında daha fazla bilgi almak için bugün Massey Ferguson bayinizi arayın.

  Daha fazla bilgi için Massey Ferguson bölge bayinizi arayın.

 • Promo Image

  Akıllı tarım

  Artan girdi maliyetleri, mevzuat düzenlemeleri ve kompleks uygulamalar çiftçiliğin hiç de kolay bir iş olmadığı anlamına geliyor. Hassas tarım uygulamalarından faydalanarak daha hızlı, daha verimli ve daha üretken bir şekilde tarım yapabilirsiniz. Akıllı tarımın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Promo Image

  Sürdürülebilir Tarım

  Hassas tarım ile çiftliğinizde sürdürülebilirliği artırın. Hassasiyeti, daha az kaynak tüketmenin ve israfı azaltmanın etkili bir yolu olarak kullanın. Fuse santimetre hassasiyeti sayesinde üst üste binmelerin sınırlandırılması, toprak sıkışmasını azaltarak bitki ve toprak sağlığını da korur.

Çiftçiler Fuse akıllı tarım uygulaması hakkında ne diyor?

Testimonial Image

Çiftlikte ham maddeden tasarruf edebiliyorum, daha etkin çalışabiliyorum ve organik çiftliğimi daha sürdürülebilir bir şekilde yönetebiliyorum... GPS, Isobus veya section control (bölüm kontrolü) gibi genel dijitalleştirme uygulamaları, çiftliğimi daha verimli ve daha iyi yönetmemi sağlayarak son yıllarda bana çok yardımcı oldu.

— Georg Drexl, Tarım Çiftçisi

*AGCO şartlar ve koşulları uygulanır. 30 günlük NovAtel deneme sürümü için gerekli koşullar: MF Guide sistemine ve desimetre hassasiyetinde NovAtel Smart 6 / Smart 7 Alıcıya veya Master Unlock deneme sürümü, 10 günlük Trimble deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler: Santimetre hassasiyetinde AG-382 / AG-482 alıcılı MF Guide sistemine veya Master Unlock deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler. Tüm bilgiler yayınlandığı tarihte doğrudur ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

GÜVENDİĞİNİZ MARKALAR İÇİN ORİJİNAL PARÇALAR