ÜCRETSİZ FUSE DENEME SÜRÜMÜ İLE HEDEFİNİZE TAM İSABET ETTİRİN

SANTİMETRE HASSASİYETİYLE TARIM YAPIN

 • MAKİNE VERİMLİLİĞİNİ OPTİMİZE EDİN

  Valtra'nız için Fuse hassas rehberlik sistemi, en etkili şekilde çalışmanızı sağlar.
 • SANTİMETRE HASSASİYETİ

  Verimi en üst düzeye çıkarmak için santimetre hassasiyetini kullanın. Fuse hassas tarım, üst üste binmeleri ortadan kaldırarak size zaman ve para kazandırır.
 • %10’A VARAN VERİMLİLİK KAZANIMLARI

  Fuse hassas tarımın gücünden yararlanın – yakıt faturanızı düşürün ve pahalı kaynakların israfını azaltın.
 • ÜCRETSİZ FUSE DENEME SÜRÜMÜ

  Bizzat denemenin zamanı geldi. Ücretsiz Fuse denemesi için Valtra bayinize başvurun.

 • Promo Image

  Hedefinize tam isabet ettirin

  Fiyat enflasyonu iyice etkisini gösterirken maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için uygulamalarınızdaki hassasiyeti ve isabetliliği artırın. Fuse akıllı tarım teknolojilerinin hassasiyetini kullanarak %10'a varan verimlilik kazanımları elde edebilirsiniz.

  Bunu nasıl sağlıyorlar? Fuse akıllı tarım özellikleri, santimetre hassasiyetinde tarım yapmanızı destekler. Böylece üst üste binmeleri ortadan kaldırıp kaynak tüketimini ve israfı azaltırsınız ve ayrıca zamandan tasarruf edersiniz.

 • Promo Image

  ÜCRETSİZ Fuse deneme sürümü

  Santimetre hassasiyetini bizzat denemenin zamanı geldi. CenterPoint RTX Fast / TerraStar-C (PRO) düzeltme hizmetlerini içeren ÜCRETSİZ 10 günlük Trimble veya 30 günlük NovAtel denemesi için başvurun. Daha fazla bilgi için Valtra bölge bayinizle görüşün. 

  Makineniz rehberlik sistemi kurulumuna hazır değil mi? Valtra bayiniz size bilgi verebilir, onlara hassas tarım hakkında sorularınızı sorun.

  Daha fazla bilgi için Valtra bölge bayinizle görüşün.

 • Promo Image

  Akıllı tarım

  Artan girdi maliyetleri, mevzuat düzenlemeleri ve kompleks uygulamalar çiftçiliğin hiç de kolay bir iş olmadığı anlamına geliyor. Hassas tarım uygulamalarından faydalanarak daha hızlı, daha verimli ve daha üretken bir şekilde tarım yapabilirsiniz. Akıllı tarımın faydaları hakkında daha fazla bilgi edinin.

 • Promo Image

  Sürdürülebilir Tarım

  Hassas tarım ile çiftliğinizde sürdürülebilirliği artırın. Hassasiyeti, daha az kaynak tüketmenin ve israfı azaltmanın etkili bir yolu olarak kullanın. Fuse santimetre hassasiyeti sayesinde üst üste binmelerin sınırlandırılması, toprak sıkışmasını azaltarak bitki ve toprak sağlığını da korur.

Çiftçiler Fuse akıllı tarım uygulaması hakkında ne diyor?

Testimonial Image

Teknoloji desteği bize çok fazla zaman ve para kazandırıyor. Bu da daha verimli çalışmamızı sağlıyor.

— Julia Scheuer, Tarım Çiftçisi

*AGCO şartlar ve koşulları uygulanır. 30 günlük NovAtel deneme sürümü için gerekli koşullar: Valtra Guide sistemine ve desimetre hassasiyetinde NovAtel Smart 6 / Smart 7 Alıcıya veya Master Unlock deneme sürümü, 10 günlük Trimble deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler: Santimetre hassasiyetinde AG-382 / AG-482 alıcılı Valtra Guide sistemine veya Master Unlock deneme sürümüne sahip Tam Rehberlik kapasiteli makineler. Tüm bilgiler yayınlandığı tarihte doğrudur ve önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir.

GÜVENDİĞİNİZ MARKALAR İÇİN ORİJİNAL PARÇALAR